Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, de nagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nagy a távolság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok kb. 4 éve ismerkedtem meg egy lánnyal egy Szegedi gitárfesztiválon. Akkoriban volt egy hosszú 3 és fél éven át tartó kapcsolatom, de ez a kapcsolat már nem volt az igazi.... Ez a lány pedig levett a lábamról, nem mondom h csak rá tudok gondolni 3-4 éve de nagyon sokszor eszembe jut , hogy milyen jó volt vele akkor és főleg az ,hogy elmondta h bejövök neki.. Na mi tartottuk tovább a kapcsolatot a fesztivál után is, csak az volt a szar ,hogy régen anno még az msn volt a "menő" és mikor meglátta ,h kivan írva h "szeretlek kicsim" meg hasonlók "már 3 éve" , nem értette ,h mi van mert ugye nem tudta h van kapcsolatom. Most elterveztem ,h idén elmegyek megint arra a fesztiválra és elhívom őt is. El is hívtam és azt mondta h az érettségi és a ballagás miatt nem tudja h el tud e jönni de nagyon szeretne... Imádom ezt a lányt, szeretem, de az a gáz ,hogy ő Békéscsabán lakik én Dunaújvárosban és ez kb. 220 km..... ha össze is jönne fosok attól ,hogy a távolság kinyírja ezt a kapcsolatot... na erről szeretnék valami NORMÁLIS tanácsokat, válaszokat kapni , hogy mit tegyek, vagy hogy.
2014. jan. 28. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nehéz így. Én 21 vagyok és az én barátom is messze lakott tőlem én úgy oldottam meg hogy odaköltöztem hozzá. Persze 19 évesen nem ez a legjobb megoldás tanulás stb.

Én azt tanácsolom hogy mindenképp próbáld meg a dolgot nem lehet tudni hogy mi sül ki a belőle. Inkább azon rágódj hogy nem jött össze a távolság miatt, minthogy azon hogy mi lett volna ha összejöttök.

2014. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat! Igazad van, már épp elég volt a sok mi lett volna ha... dolog az életemben szóval mindenképpen próbálkozni fogok!
2014. jan. 29. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!