Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon sokat hízott, mióta összejöttünk, de nekem még jobban tetszik így. Szabad bíztatnom, hogy maradjon ilyen, vagy ösztönöznöm kéne a fogyásra?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hány kiló, sose árulta el.
2014. jan. 29. 10:40
1 2
 1/11 Sulek Péter ***** válasza:
70%
sztem ne ösztönözd ha neked tetszik :) és önmagával is ki van békülve akkor nem kell :)
2014. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez csak attól függ, hogy mennyi az annyi.

Tehát ha husisabb lett csak, és tetszik, akkor hagyd, akkor szólj,ha a

kifejezetten kövér lett annyira, ami már egészségügyi kockázatot is növel

valamilyen formában. Amig az egészsége/életminősége nem romlik a plusz kilók

miatt, addig felesleges fogynia ha bejön neked.

2014. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Első nekifutásra le kellene állítani a hízást!

Hacsak... mi a helyzet az utódlással?

2014. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább ösztönözd a fogyásra.
2014. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem szólnál bele? Nem a te tested! Majd ha akar, változtat!
2014. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szép dolog ez a "fogadjuk el a másikat olyannak, amilyen" szemlélet, csak az ezzel a bibi, hogy az ember megismer valakit úgy, ahogy. Ehhez képest egy drasztikus változtatás már negatívan hathat a kapcsolatra.

Valakit megismerek 50 kilósan, aztán lesz 110, az úgy érdekes.

Ha a barátnőd boldog a bőrében, jól érzi magát és neked is tetszik így, akkor hol a gond?

2014. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha neked így tetszik, ha ő is jól érzi magát így, akkor szerintem nem kell semmire ösztönöznöd, ha megdicséred, hogy jól néz ki, annak biztos fog örülni.
2014. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Látatlanban erre nem lehet értelmeset mondani. Ha már alapból húsos volt, és még arra ment fel 10, hát az a minimum, hogy ne biztasd további hízásra.

Szép dolog ez a nagy tolerancia, de nekem bűntudatom lenne, ha tétlenül nézném végig, ahogy a szerelmem tönkre cseszi az egészségét (hormonproblémákat ne keverjük ide, a legtöbben még mindig lustaság + zabálás miatt kövérek).

Azt is vedd figyelembe, hogy ha te nagyon ajnározod a kövérségét, még jobban elhízhat, és ez fiatalon, első szülés előtt nem szerencsés.

Szóval csak óvatosan, az egészség a legnagyobb érték, és fiatalon a legkönnyebb jó formába hozni magad, utána már csak egyre nehezebb lesz.

2014. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a 60 kg-s hízás már nem is egészséges, de nem is erről van itt szó! én már pl. mindenfélére festettem a hajam, drasztikus volt a változás, mégse hagyott el a pasim, érted:D
2014. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jól lepontoztatok, de szerintem továbbra is kérdés: leállt már a hízása?

Vagy pedig most is folyamatosan hízik?

Nagyon nem mindegy!

Akár lehet egy betegség is, vagy bármi más probléma, amihez orvos kell.

2014. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!