Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgattam a lánnyal, mielőtt összejöttünk dobott. Megindolkolta (részlet lenn) Visszahódíthatom? Van esély? Nagyon tetszik.

Figyelt kérdés

Vettem a bátorságot, látásból ismertem, írtam neki. Nem sok barátnőm volt eddig, 29 vagyok, ő 27. Msnezgettünk, beszélgettünk, aztán találkoztunk. A második randin virágot is kapott, fizettem a jegyét a moziban meg a pattogatott kukoricát és nagyon tetszik, szép és intelligens, ilyen nőre vágytam minndig. Sokat találkoztunk, erre tegnap azt mondta fejezzük be, ennek semmi értelme, két hónap után. Megkérdeztem miért, ezek voltak a válaszai, próbálom összeszedni:

-élőben nem mondok neki kedveset, szépet, neki az levélben, msnen nem elég

-szereti érezni, hogy szeretik. Ő dicsért néha, én soha őt élőben

- azt mondja neki is idő kell egy kapcsolathoz, de annyira várt már egy ölelésre legalább, ha nem is csókra, de 2 hónap után ez kevés

- ő vonzódik hozzám és nem képes ezekre a baráti beszélgetésekre, hogy egy érintés se történik.

Ennyi. Este írtam neki, azt mondta, hogy minden vágya az volt, hogy megcsókolom és nem engedem elmenni, amikor "kitálalt", de én nem léptem, pedig neki olyan nehéz volt ezt elmondani, őszintén. Azóta nincs msnen, nem ír.:( Hiányzik.

Mit tennétek? Félénk vagyok, ez van.


2010. szept. 28. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez van, elszúrtad. Nem tudsz mást tenni és nem is érdemes már. Tanulj belőle, ennyi amit tehetsz, és használd fel ezt a atpasztalatot a jövőben.
2010. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
2 hónap után már szét kellett volna dugnod!
2010. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2 hónap után azért legalább megcsókolhattad volna, vagy legalább megölelhetted volna, ha másnem akkor, amikor kitálalt, mert szerintem így már nincs esélyed, mert nagyot csalódott a csaj benned.28L
2010. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
:D , poor guy , hívd fel, vagy valami ... csöngess be hozzá , látogasd meg , csak tudod hol lakik 2 hónap után.
2010. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De félénk vagyok mondom...
2010. szept. 28. 14:07
 6/25 anonim ***** válasza:

Oké, hogy félénk vagy, de ha mondjuk azt mondaná, ad még egy esélyt, akkor becsengetnél hozzá és megcsókolnád? Mert az írásod alapján úgy tűnik, nem, mivel ehhez túl félénk vagy. Akkor meg mit vársz tőle? Felnőtt nő, arra van szüksége, hogy megöleljék és megcsókolják, de pedig ezt nem tudod neki megadni.

Ennyire nem lehet egy férfi félénk.

2010. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
de attól , hogy félénk vagy még becsöngethetsz hozzá , nem fog megenni . Tudod mit mondj neki, mit szeretne hallani ... beszéljél vele . Bátorság . Max elküld . Abba sem halsz bele , viszont ha nem csinálsz semmit az a legrosszabb. Ö magától nem valószínű , hogy jelentkezni fog nálad. Neked kell megtenned azt , hogy elmégy hozzá és beszélsz vele, sztem már ezt is "venni fogja valaminek" .
2010. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Figyu. Ha nem ismernéd a nőt, akkor megérteném, hogy félénkségből nem lépsz. DE: ismered, randiztatok, elmondta, hogy vágyik rád, akkor mi a fittyfirittytől félsz?!?!?!?!
2010. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
fogadjunk hogy szűz vagy
2010. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide?
2010. szept. 28. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!