Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni ha egy férfi csak azért van valakivel mert nincs más? Miről lehet észre venni? Vagy is ló helyett jó a szamár is.

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy lehet érezni mint fordítva.
2014. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt az előző kérdésedhez is irhattad volna! Nem kell külön-külöm megkérdezni!
2014. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már ezt a kérdést feltetted, akkor tudod is a belsődben a választ, csak nem bírsz szembenézni a tényekkel, mert te érzel iránta, és nehéz egy embernek a kudarccal szembenézni, főleg akkor ha ő megpróbálta a maximumot beleadni az adott kapcsolatba, az adott embernek.
2014. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...mindenki azért van valakivel, mert nincs más...akiknek van, azok a papok
2014. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arról, hogy csak kihasznál, egyébként nem törődik veled, meg stb.. ezt érzi az ember..:S
2014. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Inkább jobban hangzana úgy a kérdés, hogy:


Miért jó egy férfinak, ha olyan nőnek játszik szerelmest, akibe valójában nem is szerelmes, és biztos benne, hogy nem fog vele maradni? Miért nem keresi meg magának azt a bizonyos lovat?


(#2! A másik kérdést nem én tettem fel. De azt olvasva és másolva tettem fel én ezt. Ugyanis az egyáltalán nem érint, hisz nőként én magam sosem játszanám meg magam és nem hazudnék szerelmet, nem választanék szamarat ló helyett, vagy ha igen, akkor ki is tartanék mellette, de akkor sem hazudnék neki. És rossz, hogy férfiak feltesznek ilyen kérdést, hát persze biztos ócska nőkkel kerültek korábban kapcsolatba, ezért. De mégis rossz, hogy más nőkről is ilyeket feltételeznek.

Miközben lássuk be, hogy inkább a férfiakra jellemző ez. Csak körül kell nézni ismerősi körben. Ezért tettem fel a kérdést így szó szerint lemásolva... :))


3#! Nem rám vonatkozik, nem saját bőrömön tapasztalt szitu. Szerencsére ügyesen kerülöm az ilyen ürgéket. Csak 1 leleményes volt, akinek egy ideig hittem, de nem tartott sokáig, és azért is megkapta a magáét. Az indíttatása valódi oka viszont érdekelne, és a fajtársainak a módszere, hogy a jövőben is ügyes legyek...


4#! Mi van a papokkal??? :)) Ezt nem teljesen értem, fejtsd ki légyszi! :))

2014. jan. 29. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!