Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen gyakran szólítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen gyakran szólítanak le az utcán? Hogy reagáltok? és hogy ez a fajta ismerkedés bejön e nektek?

Figyelt kérdés
ha lehet írjatok kort is
2014. jan. 29. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nem jön be
2014. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán bejön, de ha nem is tetszik az illető , még akkor is tisztelem h volt annyi benne h odajött :)
2014. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

már jóideje nem szólított le senki.

A reakcióm helyzet függő. Ha sietek akkor nem állok le vele trécselni.

Ha van időm, akkor elbeszélgetek vele. Bár úgy a legnehezebb, beszélgetésbe elegyedni valakivel, hogy úgy jön oda, hozzád, hogy "szia, tetszel!"

2014. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem még soha nem szólított le senki, max rámmosolygott. Az jól esett és vigyorogtam utána. Egyébként nem tudom, hogy reagálnék.

22L

2014. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Konkrét ismerkedési szándékkal egyetlen egyszer jött oda valaki az utcán. Én kissé megijedtem, mert a párbeszéd valahogy így kezdődött, kiemelem az ijesztő részt?:) Tehát:

fiú: Szia

én: Szia

fiú: RÉGÓTA FIGYELLEK és most szeretnélek jobban megismerni. Randiznál velem?

én: Köszönöm, nagyon kedves vagy, de nem.

Mire ő tovább erősködött, de nekem továbbra sem volt kedvem ismerkedni vele. Nem figyelhetett elég alaposan, mert akkor látta volna, hogy van barátom.

Egy jó tanács, fiúk! Soha ne szőjétek bele a mondandótokba a "régóta figyellek" szókapcsolatot:D Nem a legjobb ismerkedős szöveg:)

Ha csak valaki barátságosan elkezd velem beszélgetni, azt szívesen fogadom. Ez többnyire akkor fordul elő, ha kutyával vagyok. A kutya összehozza az embereket:) Legutóbb hajnali 3-kor elegyedett velem szóba egy kedves, kutyás srác.

Amúgy nagyon szimpatikus kell legyen az illető, hogy ez a fajta ismerkedés bejöjjön nekem. De csak beszélgetni rendben van a dolog:)

2014. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, alapeset, hogy váratlannak kell lennie, ne az legyen, hogy régóta figyeled, követed, a nyomában jársz, stb.. Persze a valóságban azt kell, hisz igy tudsz "váratlanul" találkozni vele.
2014. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem nagyon sűrűn szólítanak le. Barátságos vagyok, sokat mosolygok. Kedvelnek a pasik. Egyetlen egy sráccal lett folytatás-randi. Vele a mai napig találkozgatok. :)

34

2014. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!