Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Van olyan hobbi, mánia amit nem tudok elviselni a másik nemtől?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen hobbi gyilkolás, állatkínzás az elég necces.
2014. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a vásárlásmánia pl borzasztóan taszít egy nőben.
2014. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Kockulás a gép előtt

N

2014. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a LOL nevű játék tett tönkre az előző kapcsolatomat.

Egy szexi fehérnemű szettben feküdtem a pasim ágyán és ő rám se hederített, mert kockult.

UNDORÍTÓ.

2014. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 ha nem a te pénzed költi, akkor mi közöd van hozzá?

Mert ha a tiédet, azt megértem, de amúgy...?

2014. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Közöm? Semmi. Véleményem viszont van. A kérdés úgy szólt, mi az, amit nem tudok elviselni a másik nemnél. Márpedig, ha egy nőnek az a hobbija és örömforrása, hogy elszórja a pénzt olyan ruhákra és tárgyakra, amiket aztán nem, vagy alig fog használni, és csupán azért veszi, mert pár napig, óráig ez okoz neki örömet, attól én viszketek. Kövezz meg érte!
2014. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ez a LOL nevű játék tett tönkre az előző kapcsolatomat. "


Félre ne érts, ez atom gáz, de nem a LoL tette tönkre a kapcsolatod, hanem a pasid kreténsége, esetleg valami más.


Úgy értem, nekem is volt olyan, hogy mélyponton volt a párkapcsolatom, és a barátnőm velem kb alig beszélgetett, helyette inkább a haverjaival chatelgetett és posztolgattak egymásnak facebookon. Most erre mondhattam volna, hogy ha nem lenne facebook, akkor nem lenne gond a párkapcsolatomban, de nyilvánvaló, hogy nem így volt.

2014. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem a hobbikkal van a gondom (nyilván ez alól vannak kivételek, mint pl. sorozatgyilkosság, a szex másokkal, mikor mellettem van kapcsolatban, állatkínzás, pedofil dolgok...), hanem azzal, ahogyan kezeli őket az illető... ha függő, és / vagy ha a fröcsögős proli típusú rajongó.
2023. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!