Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mikor volt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt először spermátok? Valaki instrukciókat adni hogyan lehetne spermám?

Figyelt kérdés
13 èves vagyok és még nem is vagyok olyan tapasztalt a kiveréssel kapcsolatban.. az oszt.társaim mindig kiverik órán, kiváncsi lennék hogy nekik van e spermájuk mert hát nem is tudom, meleg vagyok egyszerűen nem tudom eldönteni...de viszont tetszik egy lány, de nem vagyok bi!!
2014. jan. 29. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:

barátom, megmondom mi vagy: egy meglehetősen tájékozatlan és zavaros fejű 13 éves....

verd ki te is órán, oszt meglátod....

2014. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nevedből (is) ítélve nagyon foglalkoztat a férfi szaporító "anyag" :D

nekem olyan 12 évesen volt először

2014. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Költőnő? ***** válasza:
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............
2014. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé foglalkoztat, de azért órán nem fogom kiverni, mert szerintem otthon is megteszi
2014. jan. 29. 17:10
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
meglehet, én vagyok öreg...de eleve nem tudom elképzelni, h vki órán recskázzon.
2014. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én még mimdig arra vagyok kíváncsi hogy a kiverésnél kb hány perc mulva jön gechi ha egyáltalán van nekem!
2014. jan. 29. 17:13
 7/9 A Fekete ***** válasza:
Ez egyénfüggő, senki nem fogja azt mondani, hogy x-perc. Szánj rá időt és sok testápolót.
2014. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
kb. 3éve jött elösször :DD meglepődtem..azóta nagyon sok van...14/F
2014. máj. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kristóf ka válasza:
11 évesen jött
2021. jan. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!