Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz az egy fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz az egy fiúnak, ha összebújva alszik egy lánnyal, de más nem történik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha akarja és vissza van utasítva akkor igen.
2014. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nagyon jó.

Nem minden csak a dugásról szól.

2014. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha kielégült napközben, esetleg már nincs ereje és kedve sem szexhez, mert napközben annyira llefárasztotta a meló, akkor csak arra vágyik, hogy összebújva a csajával végre aludhasson egy kicsit
2014. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jópár fiúval aludtam így...
2014. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan szedik ezt a lányok hogy minden pasinak csak a dugáson jár az esze rossz helyen keresgéltek én sem vagyok ilyen.
2014. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Moszuke ***** válasza:

amíg nem volt előtte szex közöttük addig nem "rossz", sőt természetes, hogy a párok sokszor az első pár alvásnál tényleg csak alszanak az ágyban:)

ha már volt köztük szex és csak "úgy" alszanak az már furán jöhet ki

2014. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én meg több lánnyal is aludtam már így. Annyi tartásnak kell lennie az emberben, hogy ne okozzon problémát.
2014. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Több srácról hallottam már, akik ilyen miatt lettek öngyilkosok. Szegények. Egy kis plusz infó: a fiúk nem érzelemmentes kúrógépek. Kivéve amelyik igen. De ritkább az olyan mint gondolnád. Úgyhogy nem, nem rossz neki ha összebújva alszik egy lánnyal, akit mondjuk nagyon kedvel.

Sóhaj...

2014. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rettenetes!!! Inkább ne aludjatok együtt, ha csak alvás a vége.

De most komolyra fordítva, egyik legjobb dolog a világon ha összebújva alszol el a pároddal. Szex után persze jobb, de nélküle is elég jó dolog.

2014. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
csak addig nem történik semmi, míg a csaj el nem alszik
2014. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!