Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok és egy kicsit már kikészít a családom. Folyton azt hallgatom, hogy mikor lesz pasim? Meg, hogy nekem ez nem rossz? Erre meg mit válaszol az ember kínjában? Nem tudom. Nem, nem rossz.

Figyelt kérdés

Nem járok bulikba, nem vonz és nem is szórakoztat az a tömeg nyomor. Még csak egy komoly kapcsolatom volt, de annál is a fiú szinte megfojtott a percenkénti ellenőrizgetéseivel, még válaszolni se tudtam, de jött a következő sms.

Hol és hogyan szerezzek egy normális pasit? Tudom, röhejes, hogy a gyakorin írok ki ilyet, de már belefáradtam.


2014. jan. 24. 21:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Itt van sok nyitott ember, köztük mondjuk én.

De van sok, akikkel beszélget az ember, majd felszívódnak.

2014. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Megfelelési kényszerből ne akarj pasit.

Ha te jól érzed magad egyedül akkor folytasd ezt az életed, a családod unszolgatását meg hagyd figyelmen kívül.

2014. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Társkereső majd vakrandik avagy baráti társaság ismerösök által.
2014. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Majd eljon a te idod is ne felj.A csaladodnak meg ebbe ugy sincs beleszolasa.Csak ne keseredj el emiatt.
2014. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

tőlem is folyton ilyeneket kérdezgetnek..és erre nincs jó válasz, valahogy mindig majd belekötnek

20f

2014. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, fiú létemre én is megkapom egyre gyakrabban mert már egy ideje nincs senki, nem mondom nem lenne rossz ha lenne valaki, de kb azok az érveim vannak mint neked.


Mutassuk be egymást a családnak mint a párunk, néha megjelenünk közösen egy két családi rendezvényen, mindenki elégedett, élheti az életét. Mit szólsz? :D


26/f

2014. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én sem vonzódok a bulik után, és nem volt még kapcsolatom. És nem ellenőrizgetném a barátnőmet, szeretek nagy szabad teret engedni neki. :) Én normális pasinak tartom magam. Ezzel megvigasztaltalak, kedves kérdező? :)


24/F

2014. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mondj valami olyat,amire nem tudnak reagálni.

Pl. Inkább lányt szerzek :D

2014. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, csak én fiú vagyok. Detto ugyan így jártam. Hát figyu, bulikban én soha nem tudtam szerzeni normális csajt, szóval ott szerintem ne nagyon próbálkozz. Én is belefáradtam a próbálkozásba, én se szeretem a tömeg nyomort. Amúgy meg azért ne akarja szerezni mert mások elvárják tőled. Ha találkozol olyannal akivel jól érzed magad az magától kialakul majd, és amúgy se érdemes már a mai világban kapcsolatban élni.
2014. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8-as: Úúú, a keresztanyám megcsinálta, az apja (az én nagypapám) meg kitagadta. azt hiszem ilyennel nem szórakoznék. :)


Többiek: Nem a családnak való megfelelés ez, inkább csak még egy löket. Egy kicsit rosszul esik amikor az unokatestvérem (17/L) kapcsolatban van és jól el van.

Vagy amikor azt hallgatom a legjobb barátnőmtől, hogy milyen rendes, romantikus a barátja.

Néha szeretném a meghitt pillanatok, meg hogy átöleljen az akit szeretek.

2014. jan. 24. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!