Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehetetlen kapcsolat lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetetlen kapcsolat lenne?

Figyelt kérdés
Az iskolába van/volt egy fiú, akit ki akartak rúgni, de helyette magántanuló lett. Valójában nem rossz, vagy hülyegyerek, egyszerűen csak rossz a családi háttere, ami nagy hatással van rá. Én teljesen megértem, hogy mit miért csinál. Nekem is megvan az a bizonyos "családi hátterem" csak én befele fordulok. Mondhatni a suliba ő a megtestesült ördög, én meg a megtestesült angyal. Sose voltam belé szerelmes, de most úgy érzem az életünk mintha egy lenne. Ma délután elmentem sétálni és kiszellőztetni a fejem. Több mint fél órát gondolkodtam, hogy létezik-e az igaz szerelem. Hívő vagyok, így imádkoztam, hogy találkozhassak azzal, aki nekem van rendelve, aki megért, és én is megértem. Akivel hasonló a helyzetünk. Hazafele mentem a sétából, és épp akkor ment haza az a fiú a suliból. Mivel osztálytársam/volt/ beszélgettem vele, és akkor csapott meg a felismerés. Vajon Ő az? Mindenki csalódna és lenéznének, ha "ilyesfajta" fiúval jönnék össze. Szerintetek megéri?

2014. jan. 29. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Hülyeség az ima dolog, de amúgy nem gáz ha összejössz vele. De ha ennyire ˝hívő˝ vagy, mit fogtok csinálni?(nem sexre gondolok, sima csókot sem nézek ki ilyen elvarázsolt csajból)
2014. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha a te istened ezt az utat szánta neked, akkor hajrá. Csak legközelebb nehogy egy bernáthegyi jöjjön szembe, mikor ilyenért imádkozol, te kis elvakult nyomi :)
2014. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a gyereketek akkor félig-ördög félig angyal lenne? jaj ne...
2014. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán honnan veszed, hogy ő összejönne veled?:D
2014. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Átfogalmazom. Nem apáca vagyok. Cikizek. Csókolóztam már igen. Nem szép dolog cigizni épp ezért írtam le, hogy ne higgyétek, hogy apáca vagyok. Egyszerűen csak hiszem, hogy van Isten, aki valamilyen célból adott életet.
2014. jan. 29. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:

MIÉRT cigizel, MI értelme van???

Lehet h nem szereit a dohányosokat, akkor buktad. :D

2014. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!