Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

olyan barátságra gondolok, ahol mind2 fél vonzódik a másikhoz, és mind2en el tudnák képzelni hogy járjanak, és persze legjobb barátok, sülve főve együtt vannak, és mindketten egyedülállók

tapasztalatokat is kérnék

előre is köszi :)



2014. jan. 28. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem létezik a Mikulás sem kislányom mégis sokan hisznek benne. :D
2014. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az már nem mondható barátságnak, amire Te gondolsz.
2014. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ASOT ***** válasza:
Ez már alapból nem egyszerű barátság...
2014. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én pár nappal ezelőttig biztos voltam benne, de rájöttem, hogy igazi barátság csak kivételes esetekben lehet. És most egy barátommal nemtudom hová tenni hogy mit érzek. Úgyhogy bonyolult. Elvileg lehet, gyakorlatilag nagyon kevesen képesek rá
2014. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 fahéjas Alien ***** válasza:
Ennek mi értelme? Ilyen nem is létezik szerintem. A barátság fogalmán kívül esik az, hogy 'ahol mind2 fél vonzódik a másikhoz, és mind2en el tudnák képzelni hogy járjanak'.
2014. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ding Ding Ding!!! Gratulálunk! Ön nyert!

Ön az 1.000.000. kérdező aki feltette a "létezik fiú lány barátság?" kérdést!!!

2014. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

persze h létezik... csak az 1-ik biztos h többet érez (vagy mind2)

16/l :D

2014. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdésedre válaszolva létezik. Nekem már 6 éve egyik legjobb barátom egy fiú. Olyanok vagyunk egymásnak mint a testvérek. Mindkettőnknek komoly párkapcsolata van és sosem néztünk úgy a másikra, mint lehetséges jelöltre. 23L

Amiről Te beszélsz az már nem barátság.

2-es voltam.

2014. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ebből házasság lesz:)
2014. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amit te mondasz, ott kölcsönös a vonzalom, ez eleve nem CSAK barátság.


Én hiszek benne, bár már nagyon sok fiúbarátom volt és végül bevallották hogy szerelmesek belém... de azért biztos akad kivétel, csak én járok mindig így :)

2014. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!