Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? ( többi lenn) 18/L

Figyelt kérdés
a barátom nagyon elfoglalt mert profi sportoló. heti 1x találkozunk, de azt mondta ez neki nem akadály. az a baj hogy néha azt mondja ngyon szeret, máskor meg napokig nem keres és úgy érzem nem érdeklem.. tudom hogy sok dolga van de szeritem mégse szabadna ezt éreznem. nem tudom mit csináljak
2014. jan. 29. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt még hányszor kérdezed meg? :D Már kezd unalmas lenni....basszus, hagyd a nyomorékot a pi...ba
2014. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem akarok semmi rosszat belemagyaráznia dologba de napi 1 sms vagy pár perc telefonon ennyi ideje kell hogy legyen.

Mond el neki hogy ez bánt téged.

2014. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miféle kapcsolat az, ahol napokig b aszunk a másikra? vicckosár.
2014. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Láttátok már egy profi sportoló napirendjét?

Nem sok plussz dolog fér abba bele.


Kérdező, vagy megszokod, vagy keress átlagos pasit.

2014. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amikor kevesebbet foglalkozik az ember a másikkal, akkor derül ki, az emnnyire szereti igazából.

Te szereted annyira, hogy ezt kibírd?

Ha egyszer dolga van az embernek, miért nem lehet megérteni, hogy dolga van?

ezek a nők...

(egy elfoglalt ember)

2014. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Profi sportoló ide vagy oda, pár perc telefon nem sok. Nem létezik, hogy pl. útközben hazafelé, vagy valamikor nem tudna felhívni.
2014. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mégis minek hívná föl? Csak egy lány a sok közül. Csapattársamnak is több barátnője van, kezeli őket... És nincs nagyon idő telefonálgatni... Nekünk reggel suli, ebéd, vissza koleszba, öltözés, laza bemelegítés, edzés.

És bizonyos napokon más más plusz edzésfajta van, erőnléti, taktikai, stb... És ezek után holt fáradtan telefonálgasson valaki?


Ahol meghallgathatja, hogy mekkora tapló, mert Csak egyszer telefonál... Inkább csocsó az előtérben, vagy dumálás a haverokkal... Akik megértik...

2014. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sportoló a sportlóval kezdjen. Különben csak ez van. Félreértések és hiszti. Mindenki a saját fajtájával legyen.
2014. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7. Ezen nincs mit megérteni. Én férfi vagyok, és nem létezik, hogy ne keressem a barátnőmet (ha van) akkor is, ha éppen világvége van.
2014. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7. vagyok, nekem jelenleg nincs barátnőm, nem tudom mit éltek át, nekem nem nagyon hiányozna. Mondjuk most tök jó, mert téli szünet van (bajnokság), és nincsenek hétvégén meccsek-------->BULI :) ------------> Punci

Nem nehéz megkapni a mai lányokat, ezen a honlapon is olyan ri bancok vannak, full poén.. xd

2014. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!