Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális hogy ilyet mondd? (Többi lenn) 17/L vagyok

Figyelt kérdés
apukám hülye riba*ncnak nevezett amiért van barátom és szeretnék heti 1x legalább találkozni vele..
2014. jan. 22. 15:04
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, *mond
2014. jan. 22. 15:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog, hogy szeretnél találkozni a barátoddal. Ne törődj apuddal, csak félt.
2014. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Lehet más lány még egy pofont is kapna. M inden család más, mások az elvárások.
2014. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha félt, azt nem leriba*cozással fogja kimutatni...Szerintem apudnál valami gond van. Oké, az apukák tényleg féltik általában a lányukat, de akkor az adott srácot sértegetnék (már aki) és nem a saját lányukat.
2014. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Apukád biztosan elég nyers modorú és konzervatív,az enyém is ilyen volt eleinte,aztán anyunak köszönhetően megbékélt.Majd szép lassan elfogadja,hogy kezdesz felnőni.
2014. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hatalmas bunkóság pláne családon belül így beszélni a másikkal. Azt nem javaslom h ilyen esetben levénfaszozd őt, bár megérdemelné.


Sajnálom h nem bírhatsz meg benne, remélem az anyukád inkább a szövetségesed.


Még az is normális lenne, ha heti többször akarnál a barátoddal találkozni.

2014. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem a motivációit, de nagyon nem így kellene kifejezni az érzéseit. Nyilván baja van a dologgal, érthető is valamilyen szinten, de így soha nem beszélhetne veled, és az az igazság, hogy ennyi évesen már nyugodtan lehet barátod. Ha lenne esze, úgy viszonyulna hozzád, hogy inkább beszélj meg vele mindent, nem elmarna magától.
2014. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!