Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jut eszemben gyakran a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut eszemben gyakran a barátnőm fél év után?

Figyelt kérdés

Ő volt az első barátnőm és minden téren ő volt nekem az első. Vele volt az első csók, szex.

Nem voltam vele sokáig, én szakítottam vele és szakítás után fellélegeztem hogy nincs senki aki folyton ellenőrizget hogy merre megyek, mit csinálok. Szakításkor megharagudott rám és nem is beszéltünk többet, nem láttam, facebookról is törölt. Nemsokkal később lett barátja.


Nem mondanám hogy szerettem de jó volt vele és az elején jól kijöttünk. Miért van az hogy gyakran eszembe jut?


Azóta sincs barátnőm, sose volt sikerem a lányoknál.


2014. jan. 29. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert jó volt vele b aszni.
2014. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

"Nem mondanám hogy szerettem de jó volt vele és az elején jól kijöttünk." te paraszt.....


L/19

2014. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most miért vagyok paraszt???
2014. jan. 29. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:

nemtudom, de miért huz alá bizonyos szavakat kéken???? XD


amugy ugyanebbe vagyok. fél év eltellt, és még mindig hiányzik...de nekem ő a sokadik barátnőm volt már. (komolyba a 2.) szóval ugyanugy nem értem a helyzetet. ő már nem is emlékszik rém, én meg képtelen vagyok továbblépni..szánalmas...:(

2014. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neki is te voltál az első?
2014. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 19 éves csitri válaszán felsírtam :D
2014. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azért,mert ahogy le is írtad,nincs azóta se sikered a lányoknál (vagy legalábbis az nem jött le nekem,hogy ismerkedsz-e vagy inkább még utána bánkódsz).

És mivel ő volt az első,természetes,hogy eszedbe jut,amíg nem jön egy másik csaj,addig sztem így is lesz.Meg gondolom az is bánt,hogy neki lett barátja közben.Ha nem voltál belé szerelmes,akkor meg ne bánkódj emiatt,jön majd olyan lány,akit szeretni fogsz,és jobb lesz vele,mint az előzővel.Csak idő kérdése persze,ahogy minden más is...

2014. jan. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Neki én már kb 3. vagy 4. voltam.

Próbálkozni nem nagyon merek lányoknál mert félek h csak beégek. Na de ez már más téma...

2014. jan. 30. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!