Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » éreztétek már azt hogy darabok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

éreztétek már azt hogy darabokra törik a szívetek, és nem tudtok tovább lépni? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
van egy lány,aki nagyon-nagyon tetszik nekem...nem is volt baj az ismerkedéssel,mert én is tetszettem neki,de aztán kijelentette,hogy ő jelenleg mást szeret és ne nehezítsem meg a dolgokat azzal,hogy elküldtem a neki szánt verseimet stb...borzalmasan fáj,és nem tudom,hogy mit tehetnék...nem vagyok egy feladós típus,de neki most megígértem,hogy békén hagyom! mit csináljak,hogy ne érezzem ennyire szarul magam?

2014. jan. 29. 22:07
 1/9 anonim válasza:
Törd be az ablakát egy kővel
2014. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Add ki a dühöt ami a csalódottság alatt rejtőzik.
2014. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

semmit sem tudsz..jönnek majd a sablon válaszok.

-idő

-gondolj másra

-szerezz más csajt

-stb


d ezek nem érnek sokat..legalább is nekem semmit sem ért. Minden egyes ezredmásodperccel többet és többet gondolok Liára vagy azt se tom ,h hívják...még a nevével is hazudott...de szeretem.


keresd fel a csajt és mondd meg neki, hogy neked ez nem megy...aztán addig addig keresd zaklasd míg beadja a derekát, ha esetleg feljelentene..na akkor már leállhatsz.

2014. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Éreztem, pont ma.

A barátom egyik napról a másikra szakított velem egy levélben. Még nem fogtam fel, nagyon fáj. Egyedül az időben "bízok", no meg azzal nyugtatom magam hogy aki ekkora f***fej az nem érdemli meg, hogy szomorkodjak! :)

Fel a fejjel, minden rendben lesz! Majd jön más..:)

2014. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos majd elmúlik. Engem is elhagyott a barátnőm, pedig nagyon szerettem(és fogom is azt hiszem) de biztos találsz majd valaki mást, akinek sikerül betölteni a helyét, én is ebben reménykedem.
2014. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nyilván sablonválasz, Ekicsir, bocsi, de mást nagyon nem tudok hozzátenni.

Van valami (nem valaki!) azon A Lányon kívül, ami érdekel? Foglalkozz azzal rengeteget, semmi szabadidőd ne legyen, feküdj és kelj a lehető legkésőbb, hallgass zenét, ne hagyd el magad, de semmiképpen ne rá gondolj, mert az nagyon, nagyon, de nagyon tud fájni - még én sem vagyok túl egy majd' ugyanilyen eseményen, de mindig akkor fájt a legjobban, amikor Rá gondoltam. Van egy igazi barátod (barátnőd, rokonod stb.), akinek ki tudod pakolni a szívedet? Mert ha van, tedd meg. Lehet hogy tippje nem lesz mit csinálj, de nekem pl nagyon hiányzott, hogy senkinek nem mondhattam el, és szerintem rengeteget dobna az ügyön, ha téged ismerő/szerető emberek, nem gép előtt ülő (jó vagy rossz szándékú) ismeretlenek hallgatnának meg.

Nagyon tetszik, hogy egyedi vagy, verseket írsz, nem sabloncsajokat akarsz sablonmódszerekkel felszedni, és bőven elég lány van akinek ez bejön. Hidd el, hogy MEG FOGOD TALÁLNI A Nagy Őt, mert van olyan, ebben ne kételkedj. Az is lehet hogy ő lesz az, ki tudja.

Hidd el, a lánynak se könnyű, biztos filózik és lelkiismeret-furdalása is van. Megértik ők az ilyesmiket, csak nem tudnak vele mit kezdeni. Éld túl, drukkol egy sorstársad :)

2014. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

társam vagy az Úrban nekem is... :(

ragasztót kell keresni, méghozzá k*va jót és összeragasztgatni darabonként....

2014. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok nagyon :) de az a baj,hogy nemtudok másra gondolni,csak Rá! hiába csinálok bármit is,folyamatosan csak Ő jár a fejemben,nem tudok nem Rá gondolni,mert kell nekem,nagyon! Szeretem Őt....,és boldoggá szeretném tenni! Zaklatni nem fogom,mert attól még nem fogom megkapni,max megutál,mert Ő mást szeret,és azt mondta jelenleg ez nem fog változni...és az én érzéseimmel nem tud mit csinálni...:/
2014. jan. 30. 09:30
 9/9 anonim válasza:
Hasonló cipőben voltam..:) Nem könnyű elfelejteni egy olyan embert akiért bármit megtennél, hogy szeressen, de van mikor nincs más választás:/ Próbálj meg más lányokkal barátkozni és egyre közelebb kerülni, csak, hogy eltereld róla a figyelmed és így szépen lassan elfelejted. Én is így felejtetem el, jött egy fiú akivel sokat beszéltem és így egyre jobban el halványult az érzésem a másik iránt.:)
2014. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!