Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Barátomnak más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátomnak más "az esete" mint amilyen én vagyok.

Figyelt kérdés

Tudom nem tűnik nagy problémának de alig van önbizalmam, így is nehezen hiszem el hogy pont én vagyok jó neki.. Tudom hogy szeret, de úgy érzem nem vagyok elég jó. Egyszer megjegyezte hogy neki a vörös haj a gyengéje. Nekem szőkésbarna, teljesen "semmilyen" színű a hajam. Eddig is utáltam, de mostmár teljesen, és irigykedek és kicsit féltékeny vagyok minden vörös hajú lányra, tudom hogy a barátom sose csalna meg de folyton az jár a fejemben hogy így nem tetszhetek neki annyira mint ők. (Ez csak egy probléma a sokból)

Hogy fogadjam el magam?


2014. jan. 29. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
én szőke vagyok, barátom a barnákat szereti.... átfestettem barnára, és tádáááám:D de akk is felizgattam, amikor szőke voltam, nem ezen múlik, nehogy már emiatt problémázz:D
2014. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és most szépen abbahagyod a baromságokon aggódást!
2014. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Moszuke ***** válasza:

vannak online ilyen ideig-óráig tartó önbizalom növelő előadások, könyvek stb.

egy olyat próbálj ki.

ez a probléma csak is a te fejedben létezik az önbizalom hiány miatt.

2014. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Beszéld meg a barátoddal ezt a dolgot. Meg oldható minden, kommunikáció kérdése. De ha nem lennél elég jó neki, valószínűleg kidobna.
2014. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha valami miatt egyszer elveszíted,az ez a fajta túlgondolásod!

Ha nem lennél az esete nem lenne veled,és pont.


Hagyd másra a gondolkodást.

2014. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hülyeség.

És festetni nem akarom, egyrészt én nem akarom, másrészt neki se jön be ha festi valaki, szóval nem lennék előrébb :D

Szóval tudom hogy butaság, a kérdés hogy hogy győzzem meg magam hogy kár ezen aggódni?

2014. jan. 29. 23:18
 7/10 anonim válasza:
Figyelj! Nem mindig az a jó, ami az ideális neki Pont ezért van veled, mert te különleges vagy, nem olyan amilyet elképzel magának, de mégis többet adsz neki. Nekem nagyon sok olyan álmom van, amikor olyan srácokba vagyok szerelmes, akiket talán az életben észre sem vennék. és nem véletlenül vannak ezek az álmok. olyat keresek ami más mint a megszokott. :) ne izgulj, maradj olyan amilyen vagy.
2014. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Költözz be 1 hónapra valamelyik borsodi gettóba, akkor biztos átértékelnéd a problémád súlyosságát.
2014. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne gondolkozz ilyeneken amúgy ha akarsz irhatsz üzit a többi problémáról:)
2014. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy őrült ötletem: a saját külsődről dönts te, a saját külsejéről meg döntsön ő.

Őszintén... atomfizika ez? Sztochasztikus folyamat? Vagy csak józan paraszti ész...?

2015. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!