Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki szerint szép vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerint szép vagyok, de nem vagyok az esete, akkor lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátom mondta ezt. Ezóta másfél év eltelt, de még mindig reménykedek. Már ne is reménykedjek, mert nincs értelme? /L
2014. jan. 1. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem is nagyon sok nő szép, de csak egybe vagyok szerelmes:)
2014. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva annyi a valószínűsége, mint annak, hogy egy meleg fiú szeressen beléd. Ne légy a megszállottja, sok más srác van a világon, keress egyet, akinek az esete vagy.
2014. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne reménykedj. Én is voltam ilyen helyzetben. Azt mondta a srác, hogy nem vagyok az esete, de azért szépnek tart. Vártam rá több mint egy évet, hátha, de semmi nem lett.

Szerintem ha már az elején sincs meg a kellő vonzalom két ember között, később sem fog kialakulni, főleg nem ennyi idő múlva.

Keress olyan férfit, akinek te vagy a legszebb, legjobb és mindenki jobban fog járni.

2014. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem nyitott lenni, de mivel visszautasított, még mindig fáj ez a dolog, és talán mindenkinek jobb lenne, ha még a barátságunkat is megszakítanám, mert ez így nekem rossz.
2014. jan. 1. 19:13
 5/7 Moszuke ***** válasza:
100%

nekem is van egy ilyen barátom. szerintem baromi jól néz ki, de nekem egyszerűen nem az esetem.

nyilván 1-2 csók, szex, akármi után szerelmes lennék belé és már is az "esetem" lenne.

de ő rá eleve nem úgy nézek mint egy potenciális párra.

mert egyszerűen nem mozgat meg bennem semmit szexuálisan.

minden más téren toppon van, nincs konkurenciája, de szexuálisan hidegen hagy.. mint ha egy szobalámpa lenne vagy padlószőnyeg

2014. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.


Én is megszakítottam ezzel a baráttal a kapcsolatot, mert amíg beszéltem vele, végig reménykedtem és minden nap eszembe jutott a dolog. Meg csomószor félreértettem a megnyilvánulásait. Ha kedves volt, viccelődött, bókolt, már egyből arra gondoltam, hogy lehet kezd belémszeretni, de persze nem.

Az elején rossz volt, de idővel végre kinyílt előttem a világ és elkezdtek más pasik is létezni, nemcsak ő.

Felesleges olyan emberre energiát pazarolni, aki nem tudja viszonozni az érzéseidet.

2014. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szobalámpa szintjén állok ezek szerint.:DDDDDD Biztató.:D
2014. jan. 1. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!