Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy ember sármos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ember sármos, mitől?

Figyelt kérdés
vagy ez nem tanulható, vagy van valakinek vagy nincs?
2014. jan. 30. 12:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

na és akkor mik azok a bizonyos arcvonások?


khmm..csúnya vagyok..nem kertelek.


most akkor olyan arcomnak kellene legyen mint az alkonyatból annak a Edvardnak vagy kinek..ő sármos?..vagy mutatnátok olyan 20 év körüli fiúkat akik sármosak?

2014. jan. 30. 12:39
 12/21 anonim ***** válasza:

Ne haragudj én csak téged támadtalak, én voltam a 7es és a 9es is. Te 3xor leírtad ugyanazt a f*s*ságot...

Nem mellékesen, miből szűröd le hogy bármiféle kissebségi vonallal lennék megáldva? Azért mert azt mertem írni, hogy kis g*eci vagy...

2014. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Tudod amúgy kire mondják hogy sármos vagyis akit eddig hallottam szóval az első az a Berényi Miki de ez valami vicc lehet :D A második a Csányi Sándor a Színész Meg volt az a Sorozat Hogy Ezel annak a főszereplője vagyis akiket nekem mondtak lányok ezek voltak első voltam.
2014. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

20 év körül nem beszélhetünk sármról én szerintem. Azok az arcvonások bizonyos ráncoktól, arc kifejezéstől, változásoktól alakulnak és mondják rá hogy sárm.

Edward mitől lenne sármos? George Clooney sármos...

2014. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A sárm kisugárzás kérdése is. Az pedig a jellemeddel és a gondolatovilángoddal tudod elérni, hogy olyan legyen ami vonz másokat.


Vannak olyan férfiak akik nem kimondottan jóképűek mégis sármosak. Ez azért van, mert nekik olyan az életútjuk, olyan felfogásuk, hogy vonzzák az embereket.


Megfigyeléseim leginkább azokra jellemző ez, akik elértek valamit az életben és büszkék magukra. Nem kell a külvilág ahhoz, hogy definiálják magukat. Tudják kik és mit akarnak. Ez sok embernek vonzó, mivel a legtöbben a külvilág által definiálják magukat, folyton bizonytalanok és sokszor nem tudnak semmi értékelhetőt felmutatni amivel szebbé vagy jobbá tették világot, vagy elismerték volna.

És még van az extrák ehhez: udvariasság, intelligencia, emocionalitás... stb.

2014. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Jah és 12-esnek üzenném hogy csak kétszer sütöttem el az első meg a 8-as hozzá szólásomba és csak viccelni próbáltam de a 13-ast is én írtam és abból gondolom nem akartalak én sem megvádolni meg meg bántani csak nekik szokásuk ez az egyből támadunk meg hú de jól keményen meg mondjuk a mocskos szánkkal meg belé kötünk hogy hú de raj vagyok ha legalább nem vagy az bazzmeg akkor ne viselkedj már úgy Magyar létedre mert az meg még tesznyébb.
2014. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

helyes pofádnak kell lennie viszonylag, és megfelelően kritikusan, távolságtartóan kell állnod a nőkhöz. (nem tahón, viszont nem is mindent beszopva)


"Chewie, tartsd a távolságot, de ne vegyék észre, hogy tartod a távolságot!"


Han Solo

2014. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16-os normális kérdést tett fel az illető(illetve nem a kérdés normális hanem a stílus) gondolom fordított (te) eset(ed)ben is elvárnád a normális reakciót, de az hogy egyből hülyeséget pötyögsz az a színvonalad értékeli...
2014. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
hmm...értem, köszönöm.
2014. jan. 30. 13:01
 20/21 anonim ***** válasza:
úgy születik
2014. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!