Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a huszonéves nőket is csak leginkább a férfiak külseje érdekli?

Figyelt kérdés
Ti mikor döbbentetek rá hogy ugyanolyanok mint a tinik? Férfi részről pedig azt érzem hogy ők inkább már keresnék ilyenkor a hozzájuk leginkább illő személyiséget és kevésbé érdekli őket a felszínes külsőségek. De akkor miért mondják hogy a férfiak éretlenebbek általában és egy huszonéves nőhöz idősebb pasi illik?
2014. jan. 16. 11:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Miért baj az, hogy a huszonéves nők sem az olyan igénytelen slampos pasikat keresik, akik nagy fájdalmukban értékesebbnek gondolják magukat az ápoltaknál?
2014. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
én, mint huszonéves lány, nem így látom.
2014. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Azért valamilyen szinten a külső is számít mindenkinek. Amikor rád néz ne az jusson az eszébe hogy istenem ez hogy néz ki már megint és hogy társaságban ne legyen szégyen veled mutatkozni.
2014. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
12%

általában a tizenéveseknél kevésbé számít a külső,bármennyire is meglepő.

rengeteg nagyon szép lányt látok tényleg csúnya fiúval.

rengetegen a kisfiús arcú,aranyos fiúkat keresek ebben a korosztályban.

és még a plűzacicák is inkább a divatos ruhákra/hajra,szövegre mennek,mint pusztán a kinézetre(alak.arc)


ezzel szemben a huszonéves lányokat már tényleg csak ez érdekli.milyen izmos és kidolgozott a tested,mennyire vagy jóképű és férfias(itt már kiesnek a kifiús arcú és csúnya fiúk is)

ami nevetséges még,hogy folyamatosan valamelyik idióta ideáljukat keresik mindenhol,pl.egy zenekar énekese,sorozatban/filmben szereplő színész,tehetségkutató zsűrije stb. stb.

tizenéves koromban rengeteg barátnőm volt,mostanra semmi.

egyáltalán nem vagyok egy adonisz és sajnos téves az az állítás,hogy huszonéves korban már nem a külsőre mennek a nők...óriási tévedés!

2014. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Miért lennék igénytelen? Ugyanúgy mosdom, ápolom magam mint egy jópasi..azért vagyok igénytelen mert nem nézek ki jól?... röhejes.. Ugyanolyanok a huszonévesek is..azon pörögnek hogy majd mit fognak szólni az emberek..meg a barátnőim...komolyan hol vannak a normális lányok akiket én érdeklek nem pedig az hogy mit gondolnak róla meg rólunk?
2014. jan. 16. 11:23
 6/31 anonim ***** válasza:
15%
Erre en is keresem a valaszt. :-) Jo pasi vagyok, megsem figyelnek fel ram a nok.
2014. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
7%

igazad van kérdező.

rendkívül kevés olyan fiú/férfi van,aki nem fürdik napi szinten(vagy akár naponta többször is),nem ápolja a haját/fogait rendszeresen,nem használ semmiféle illatosítószert,nem borotválkozik,nem öltözködik normálisan stb. stb.

de ez mind mellékes,ha nem vagy magas,izmos és jóképű.és ebből mindhárom feltételnek teljesülnie kell.

mert például én hiába vagyok magas és viszonylag izmos is,ha az arcom nem az a tipikus férfias/jóképű pasis,akiket a reklámokban látnak a nők.

2014. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
tudod te is h mi milyen jellegű igénytelenségről beszélünk. és nem is értem ezeket a kategóriákat, h jópasi meg nem jópasi...... nekem vki megtetszhet csak azért is, mert mittomén, jók a poénjai...
2014. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%
Egyesek megint álomvilágban élnek. Mintha csak a modell kinézetű férfiaknak lenne nőjük...:D
2014. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Sosem a külsőt nézem,szóval nem kell általánosítani!Belső értékei legyenek rendben,+ legyen kisugárzása!

Engem a külső csak annyira érdekel,hogy ne legyen tőlem is alacsonyabb (én is törpe vagyok),és ne legyen hájas!Az ha van mit fogni rajta az nem para,de érezzem már azt,hogy megtud védeni ha kell.

2014. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!