Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljon egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy olyan huszonéves lány, aki csúnya?

Figyelt kérdés

Nem hisztiből mondom, sokan csúfoltak régebben is. Az alakom elmegy, habár mellem gyakorlatilag nincs, de az arcom egyszerűen ronda. Nagyon nagy orrom van, hosszúkás keskeny fejem, nem szép a mosolyom.

Hogyan változtathatnék?

Ja és nem szeretnék privát üzeneteket kapni, hogy mutassak képet vagy beszélgessünk stb.


2014. jan. 16. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokáig rondának tartottam magam! De aztán rájöttem,hogy nem akarok én senkinek megfelelni. És onnantól kezdve csak jöttek a pasik! Szóval lehet csak a személyiségedre nyomja rá magát ez a "ronda vagyok" stílus.
2014. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Járj társaságba, valamilyen érdeklődési kör mentén szerveződő csoport, önkénteskedés, stb. Ilyen helyeken nagyon jól lehet ismerkedni (nem felszínesen), hiszen a közös tevékenység összekovácsol.

(Ezt fiúknak is mindig ajánlom, csak ők általában kifogásokat keresnek.)

Hidd el, hogy nem kell leírnod magad! Mindenkinek akad társ! :)

2014. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sulek Péter ***** válasza:
nekem is ez a véleményem :) senki nem csúnya járj el társaságba gyakorlatilag csak azt tudom mondani mint az előttem levők :)
2014. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A külső megjelenést elég egyszerű befolyásolni. Az arcformát például egyszerűen egy megfelelő frizurával. A hosszú, egyenes haj nagyon rossz választás, valami hasonló állna jól:

[link]

[link]

[link]


Az arcodra nem tudok mit mondani kép nélkül, de egy jó smink csodákra képes. A mosolyod miért nem szép? Sokaknál egyszerűen csak fogszabályzásra lenne szükség és ennyi..


Érdemes utánajárni a kérdésnek és változtatni. Leginkább azért, mert ha tetszik a tükörképed, az önbizalmat ad. Az önbizalom pedig szexi :)

2014. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első lépésben töröld a kérdésed utolsó sorát, és nyílj meg a világ előtt.
2014. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az utolsó sort pedig nem törlöm ki, ugyanis akárhányszor feltettem párkapcsolati kérdéseket, kaptam egy rakás sablon üzenetet olyan srácoktól, akik minden ilyen kérdésre belinkelik ugyanazt a szöveget. Nekik mindegy, csak nő legyen és le lehessen fektetni. Szóval itt nem szándékozom ismerkedni.

A többi ötletet köszönöm.

2014. jan. 16. 23:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem akarsz beszélgetni. Férfi vagyok, barátkoznék, beszélgetnék veled.

De gondolom, úgyis azt gondolod mindenkiről, hogy csak egyvalamit akarhat, csak nő legyen, szóval mindegy.

2014. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van abban, amit a privátokról írtál. És én is azt mondom, hogy ha magadat szépnek látod, akkor a világ is szépnek fog látni. Az önbizalom csodákat tesz! :)

Szerintem kezdj el úgy flörtölgetni, hogy tudod magadról, hogy jól nézel ki (eleinte nem kell elhinned), csak úgy tét nélkül. És várd a visszajelzéseket... Hidd el, hogy rengeteg pozitív visszajelzést fogsz kapni! :) Ez tapasztalat!

2014. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anti paladin ***** válasza:

Jól mondja a 4-es. Jól megválasztott frizurával, szolid sminkkel simán lehetsz szívdöglesztő, függetlenül a fejed formájától, orrod méretétől. :)

Simán megváltoztathatják ak kisugárzásod is jól sikerül a "beavatkozás" és akkor már abszolút nyert ügyed van. :)

2014. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!