Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti miért smároltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért smároltok részegen, buliban a barátnőtökkel? Fiúkat ti miért nem smároltok egymással a buliban, részegen?

Figyelt kérdés
egyik komment ihletett meg :)
2014. jan. 30. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert az mostani férfiaknak tetszik ha két puna smárol, és a két nőszemély is tudja ezt így nagyobb az esély az aftermulattságra. Míg ha két csávó smárolna akkor azok tuti melegek. Így működik ma a világ.
2014. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De élvezik????

Akkor mondjuk 2L+1F aktusba miért nem mennek bele?

2014. jan. 30. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert a 2L1F az már "túl durva", tipikus sunák akik divatleszbik. Ugyan olyan mint amikor egy ténylegesen leszbikus lánnyal kavar egy magát leszbikus/biszexnek mondó lány majd amikor odáig jut a dolog, hogy na akkor szex meg hasonlók akkor már nem is érdekli őket.
2014. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem smárolok a barátnőmmel, akármilyen részeg vagyok, de ez olyan hogy a barátnők kapcsolata sokkal intimebb mint két pasi között lévő barátság
2014. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"sokkal intimebb"

Fejtsd már ki bővebben :)

2014. jan. 30. 19:08
 6/9 A kérdező kommentje:
80-as években is létezett ez? :)
2014. jan. 30. 19:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is, én nem smárolok részegen buliban barátnővel!!!

Hallod szerintem ez a lányok legkisebb része, csak már megint ott tartunk, hogy a pasik azt hiszik, minden második nő ilyen, csak mert ezt látjátok, ja meg mert erre figyeltek ezeerrel!


Amúgy a lányok azért csinál"hatják", mert az a pasik szemében izgató, míg ellenkező esetben kb. szétvernék (a pasik) az azonos nemű csókolózó férfiakat! Elég egyértelmű... (Sajnos)


Eleve nem barátnővel csókolóznék, meg nem buliban.... Engem érdekel nővel, de nem így, ez csak figyelemfelkeltés. Kivéve ha valaki nem csak barátja az adott nőnek.

2014. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy intimebb...hát nem tudom, hogy fejtsem ki, a barátnők szex terén is megbeszélnek egymással mindent, ölelgethetik egymást sokáig és még csak nem is furcsa, míg pasiknál, egy hosszú ölelés már kínos. ha koszos lesz a nadrágod simán leporolja, aztán tudok melyik pasi porolná le a haverja seggét:D
2014. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szórakozásból csinálják...én is smároltam már a barátnőmmel mert kb. olyan, mintha fiúval smárolnál, csak alig bírod ki röhögés nélkül, főleg, ha elkezditek puszilgatni a nyakát, stb. :D Csak mi mindig otthon csináltuk, buliban nem, mert nem figyelem felkeltés miatt csináljuk, hanem szórakozásból, és leszbik sem vagyunk amúgy. :)
2014. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!