Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, akinek van pasija!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akinek van pasija! Nektek is szokott a pasitok parancsolgatni?

Figyelt kérdés

Pl.: hogy, ne vegyetek fel cicanadrágot. Ne beszélgessetek más fiúkkal. Ne menj csavarogni. ...

Mert az enyém sajnos ezeket mindig mondja, sőt van, hogy mást, is és nem tudom, hogy leállítani.

Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm!


2014. jan. 30. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szolgalelkű vagy és nem állsz ki magadért... így nem fog ez változni.
2014. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem szokott nekem parancsolgatni. Megkér valamire, de nem parancsol.
2014. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem. ALapból olyan a fellépésem hogy tudja felesleges lenne,és probálok ugy választani hogy mindent szeressek benne...és akkor nem parancsolgat
2014. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
az exemnek voltak próbálkozásai.... ezért mára már az exem :D
2014. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem szokott parancsolgatni. Nem kreténekkel kellene összejönni, akkor nem lenne ilyen problémád.
2014. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
ugyanez!!!!! leallitani nem lht,kompromisszumot kotottem..am ha neha kiakadsz leall kis idore. de nem az a celja h birtokoljon csak pl.az en pasimat 2x dobtak es fel h engem is elveszit..szval mogottes multbeli tartalom van a parancsolgatas hattereben.
2014. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Próbálom mindig leállítani, meg mondani, hogy ez mire jó, de csak felidegesíti magát ...
2014. jan. 30. 20:04
 8/14 Moszuke ***** válasza:
89%

az ilyen pasi nagyon szereti a párját!

foggal körömmel küzdj érte, el ne veszítsd!

2014. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjem ezeket tenné, már nagyon-nagyon régóta nem lenne a férjem.


Nem vagyok sem a tulajdona, sem a szolgája... Egy pár vagyunk, egyenlő felek.

2014. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én kidobnám.

Nekem minden szempontból szükségem van némi szabadságra. Ha nincs oka féltékenykedni, és mindezt úgy teszi, akkor lapát. Nyugodt szívvel.

2014. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!