Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most vagyok a második barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vagyok a második barátommal. Vele miért vagyok szégyenlősebb mint az előző pasimmal?

Figyelt kérdés

Semmi rosszat nem tesz, sőt, sokkal figyelmesebb velem mint az exem, mégis szégyenlem a kinézetem, és nagyon félek hogy elrontok valamit. Én vagyok neki az első.. Szóval nem is azt gondolom hogy az előző női biztos jobbak voltak. Mintha most lennék szűz.. (Már sokszor lefeküdtem vele de még mindig parázok)

Az exem volt nekem az első, meg én is neki, nála sose féltem, de most rágörcsölök.

Pedig mostani párom szerintem sokkal jobb ilyen téren, és törődik velem..

Mit csináljak?

20/L


2014. jan. 30. 21:56
 1/4 Captain Hindsight ***** válasza:
tudat alatt anális beültetésre vágysz csak nem mered vele megbeszélni
2014. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehezebben oldódsz fel ennyi.
2014. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az nekem is feltűnt, de mit tehetnék?

(Ja és ne írjátok hogy beszéljük meg.. Tudja jól, beszéltünk róla, de én magam se tudom mi segítene, nem hogy ő, így nagyon aranyos és biztosít hogy szeret meg minden, de mást nem igen tud tenni értem.)

2014. jan. 30. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy őt jobban szereted, ha lehet így fogalmazi, ezáltal jobban rágörcsölsz a dolgokra,tökéletes szeretnél neki lenni, amivel nincs is probléma szerintem...idővel mérséklődni fog. 21/l
2014. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!