Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket írnak rá egy nőgyógyásza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket írnak rá egy nőgyógyászati lapra? Az, hogy nem vagyok szűz és hogy óvszerrel védekezünk a barátommal, felkerül rá?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok szűz, de anya ezt nem tudja, pedig már 2 éve együtt vagyunk a barátommal.Lehetséges, hogy menni fogok nőgyógyászhoz, mert van ott egy seb. És anya akkor feltétlen meg fogja tudni, hogy nem vagyok szűz, mert felkerül a lapra?Vagy megbeszélhetem az orvossal, hogy ne mondja el és nem is kerül fel a lapra?

17 éves vagyok


2014. jan. 17. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Úr isten az ilyenek minek szexelnek?

Ha két éve együtt vagy a barátoddal, először sejtik a felnőttek, hogy mi a szitu, másrészt nem kell az orra alá dörgölnöd, de ha már csinálni mered, akkor vállald is fel!


Semmi ilyesmi nem kerül fel a napra.

Az elvégzett vizsgálatokról írnak, hogy miért voltál ott, és hogy mi a bajod. Tőmondatokban.


Eleve miért gondolják a gyerekek, hogy a szülő róluk cseveg az orvossal? Röhej. Orvosi titoktartás....

2014. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem, anya TÉNYLEG nem tudja.De ha nem kerül fel, akkor oké :D
2014. jan. 17. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Az orvosok nem ilyesmivel foglalkoznak. Nem ez a vizsgálat lényege, hogy leírogassák egy papírra, ki szűz, ki nem... Egyébként teljesen természetes dolog. Nem kell erről csevegni szülővel, de ha már szexelsz, ne halj bele, ha egyszer "rájön" :P
2014. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem halok bele, ő halna bele. Nagyon konzervatív, kiakadna.
2014. jan. 17. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Akadjon. :D
2014. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Míg én szüzen járkáltam nődokihoz, sajnos elég gyakran, mindig felírták az ambuláns lapra, hogy "ép hymenális gyűrű", tehát hogy ép a szűzhártyám.
2014. jan. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha anyukáddal mész ès bemegy veled, az orvos megkèrdezi úgyis, ès azt is hogy mivel vèdekeztek. Papìrra nem kerul fel. Ha anyud nèlkül mèsz akkor titok marad :) 6 ève járok havonta, hiába ismer az orvosom mègis mindig rákèrdez. :D
2014. jan. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ismerősömmel bement az anyja és amikor turkált benne, mutogatta a doki, mi nincs jól, stb. Sztem szőrnyű élmény lehetett.

Amúgy a szülők sokszor saját magukból indulnak ki. Ismerek olyat akinél 18 évesen nem alhatott ott a barátja, közben meg az annyja a város kúrvája volt 30 évvel ezelött. Én 18 vagyok 13 évesen úgy tudtam, hogy a szüleim sose voltak részegek, engem is így neveltek, mostmeg a nagybáttyám meséli hányszor vitte haza a holtrészeg apámat a házibulikból.

2014. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!