Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki van még ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van még ilyen helyzetben? Másnak is elveszi az eszét a szerelem?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam egy buta lánynak, de amikor Ő a közelemben van, kiürül a fejem, ideges, zavart leszek, elmegy a hangom, remegek, egyszerűen nem ismerek magamra. Ez normális egyáltalán? :D Oké, hogy a szerelem megbolondítja az embert, de ennyire? Tiszta hülye leszek amikor a közelemben van, próbálok értelmesen beszélni, de mindig alulmúlom magam, és könnyen lehet hogy azt hiszi hogy hülye béna vagyok. Pedig egyébként senkivel, semmilyen formában nem okoz gondot a kommunikáció.

Ezt a dalt találtam:

http://www.youtube.com/watch?v=AByfaYcOm4A


Pont így vagyok én is. Demi Lovaton és rajtam kívül van ember a Földön, aki ennyire megbolondul? Ha igen, akkor nem ciki nektek?

Ráadásul nem egy kamaszlány vagyok, hanem 23 éves. :D



2014. jan. 31. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze. Én is hülye vagyok, ha páromról van szó. A szerelem kamasz lánnyá tesz minket! :)
2014. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj. A közelemben minden lány így érez. Ez normális.
2014. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ennyire? Néha úgy érzem hogy egy értelmes mondatot sem tudok kinyögni, csak kalapál a szívem, teljesen magamon kívül vagyok. Te tudsz normálisan együtt lenni így a pároddal? :D Nálam nem a páromról van szó, nem gyakran találkozom vele, de az a pár alkalom éppen elég ahhoz hogy egy rakás szerencsétlenségnek és komplett idiótának érezzem magam. És nagyon zavar...a végén még azt hiszi, hogy nem tudok értelmesen beszélni. :D
2014. jan. 31. 13:14
 4/12 anonim ***** válasza:
a szerelem a szerelem...na az egy nagyon veszélyes dolog...vigyázni kell vele...mert könnyen elmebeteg zaklatót csinálhat az emberből..meg pszichopatát meg skizofrént..rosszabb mint a kábítószer vagy az alkohol..a legveszélyesebb méreg...de komolyan :D:DD
2014. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

á, nem vagy egyedül...én is kezdek megbolondulni :D

22L

2014. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na hát ez biztató, jó tudni hogy más is van így. :D

Utolsó előtti, azért ennyire nem nagy a baj. :D

2014. jan. 31. 13:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nagylány. Tudom hogy normális vagy. Csak a közelemben izgulsz.
2014. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon unatkozol? :D
2014. jan. 31. 13:25
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
az igazán igazi érzések sztem minden emberrel ezt művelik :)
2014. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is éreztem már így, pedig nem vagyok nő.

Akkor voltam így, amikor olyanba zúgtam bele, akit nem is ismertem, csak távolról csodáltam. Aztán mikor egyszer odajött és megdicsért valamiért, pusztán barátságos gesztusként, akkor annyira zavarba jöttem, hogy csak forgattam a szemeim, nem bírtam ránézni, talán el is vörösödtem, aztán gyorsan megköszöntem és a távozás mezejére léptem. :)


23/F

2014. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!