Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Tetszik egy 17 éves fiú, sőt nagyon nagyon tetszik, és el sem lehet mondani az amit érzek iránta. Sokat beszélünk meg találkozni is szoktunk de nem merem elmondani neki hogy szeretem, mert félek hogy mit fog gondolni.. Ha meg elveszíteném az nagyon nagyon fájna..Hozzáteszem azt hogy nekem van barátom de ez a kapcsolat már teljesen tönkre van menve, úgyhogy eldöntöttem hogy holnap szakítok is vele.. és majd egy idővel utána fordulnék ehhez a sráchoz:) És szerintetek elmondjam neki mit érzek, és ha igen akkor HOGYAN?! (légyszi normális válaszokat,köszönöm:))

15/L


2012. márc. 16. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó a terved.Viszont amíg nem kezdeményez a srác,addig te se kezdeményezz...
2012. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez valószínűség számítást igényel!


15/L = pasim van de nem tudom mi a f@sznak!

Mi a f@sznak = "jajj mert kell"

17/F = óóó istenem, a párom egy f@sz nekem ez a pasi kell

15/L x 3 - 17 = Majd meglátjuk h elhagyod e a pasid! Mert a te korabelieknek ez óránként változik!


szóval a megoldás = 15/L

2012. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát valamilyen szinten már kezdeményezett(ha ez annak számít) hogy filmnézéskor össze akar velem bújni meg sokat ír rám, naponta többször is..
2012. márc. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!