Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gazdag párnak mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gazdag párnak mit vennétek nászajándékba?

Figyelt kérdés
Olaszországban lesz az esküvőjük és mindenük van. 35,40 évesek és van 2 kis gyerkőcük.
2014. jan. 31. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ők se várják el tőled, h vmi nem tudom mit vegyél... vmi olyan kellene, ami mindig szükséges, praktikus. Nem voltam még ilyen helyzetben, de tuti h leszek. Esetleg meg lehet spékelni vmi személyessel is, ha jó viszonyban voltatok. :) Az egyedi ajándékok sokkal többet érnek:)
2014. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam nagyon drága ajándékra. De egyelőre nincs ötletem, hogy mit. Utazás nem jó, mert mindig mennek valahova. Tanácstalan vagyok :)
2014. jan. 31. 15:19
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A baráti körrel mi is hasonló cipőben voltunk. De előbb megittunk pár fröccsöt. Aztán kitaláltuk, hogy kapnak egy pezsgős vödröt, azt tele tettük aprópénzzel (1-2-5, hiába nem fogadják el az 1-2-eseket, azért még vannak:) És abba kaptak 1 ü pezsgőt és 2 poharat. Nagy, nehéz, mutatós és megmosolyogtató volt. Nem don perignon. Ha sznobok, akkor még külön öröm lesz, ahogy átadásnál kis finor mutatkozik meg az arcukon. Bezzeg rendes pálinkájuk nem volt a lagzin...
2014. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, az még eszembejutott, ahogy a 2. hozzászólást olvastam, h vmi hazait lehetne nekik vinni, biztos értékelnék, mert hiába Olaszország, azért sok minden van itt, ami ott nincs....:) és összeállítani egy "magyaros"csomagot.
2014. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pl. a pálinkára üvegfestékkel egyedi mintákat rajzolni, stb..
2014. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Itt laknak Magyaro.-on, de jó ötlet a kézzel festés üvegre. Valami olyat szeretnék, amit maguktól nem vennének meg de biztosan örülnének neki. Na meg persze lehet kicsit poénos is. :)
2014. jan. 31. 15:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk valami ilyesmit: [link]
2014. febr. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó hozzászóló, de ezt inkább szülinapra adnám :/
2014. febr. 7. 14:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Még valakinek ötlete ? :)
2014. febr. 7. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!