Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálhatnék erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálhatnék erre valentin napon?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem, de még sosem beszéltünk.

Remélhetőleg valentin napon meglep valamivel, ami kifejezi, hogy tetszem neki.

Erre hogy reagáljak?

Szerintem tuti vörös leszek és könnyezni fog a szemem a meghatódottságtól, de az mennyire jó ötlet, hogy megölelem és puszit adok neki vigyorogva? (Kb ezt hozná ki belőlem egy ilyen szerintem..) Ez a reakció nem túl nyomulós vagy nem gáz az egész suli előtt ezt "lerendezni"?


2014. jan. 31. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Az érzések felvállalása jó dolog :)

Csak ne legyen mű a reakciód, hanem őszinte. Az sosem gáz.

2014. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a választ.

Engem az ilyen tuti meghatna és biztosan nem lenne mű a reakcióm, de ha muszáj akkor visszafognám magam de ezek szerint nem kell.:))

2014. jan. 31. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ne éld bele magad,mert lehet hogy feléd se néz.
2014. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy meglep?:D
2014. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szergej55 ***** válasza:
Mikor?
2014. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos..vagy nem sajnos, de tudok róla már, hogy mit tervez.
2014. jan. 31. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!