Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az, aki fiatal létére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki fiatal létére, péntek este otthon van?

Figyelt kérdés
Miért nem mentek csajozni/pasizni?
2014. jan. 31. 23:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Én.

Este voltam edzeni,vacsoráztam egyet és most ledőlök mert elég jól kifáradtam.

Jobb lenne ha ehelyett alkohollal rombolnám magam?


Amúgyis megyek holnap zenélni ott is vannak csajok :)

18/F

2014. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán vagyok gyiken is, meg péntek este itthon, de most így van ez. :) Lehet írni, aki akar.


Egy pasi.

2014. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Megvolt az edzés... és este nem tudok hova menni.. ismerkedni.
2014. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Én.

Azért nem megyek be a városba szórakozni, mert most nincs kedvem és hideg van.Egyébként szinte minden pénteken bent vagyok/voltam, de mostanában valahogy nincs kedvem bemenni, mégha van társaság, akkor sem.


17/F

2014. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Egész nap dolgoztam,és annyira elfáradtam hogy megmozdulni sincs kedvem.Meg amúgy sem vagyok az a nagy bulizós típus,továbbá nem is nagyon van kivel elmenni.Egyedül meg nem annyira jó a dolog. :)
2014. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Nem pasizom, mert már van pasim. Holnap meg melózom, ami nem nagyon menne, ha hajnalban esek haza…
2014. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Én.

Nem rég értem haza munkából.

Totál hulla vagyok pocsék egy hetem volt.

Lassan alvás mert holnap 9 re megyek maszekolni.

A haverjaim többsége sem az a bulizós fajta és ő nekik is megvolt ma a dolguk bőven.

Meg persze alig vannak barátaim akik még a környéken laknak legalább, így nagyon nincs is kivel elmenni.

Egyedül meg totál rossz, egyszer megpróbáltam, nem volt jó.

2014. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Most sütöttem magamnak pótvacsorát... semmi kedvem az általad leírt tevékenységhez. Már túlléptem azon a szakaszon, mikor azt hittem, hogy direkt kapcsolatkeresés céljából kimozdulni a járható út.
2014. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Kényelmesebb itthon, és úgyse áll velem szóba egy nő se.
2014. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Dolgozom holnap.. pedig jobb lenne valahol pasizni, tényleg.
2014. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!