Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-18 évesek! Ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 évesek! Ha már nem vagytok szüzek ( a barátotok/ barátnőtök se), akkor rögtön szexel indítotok vagy ettől függetlenül pettinggel kezdtek és vártok ( esetleg hónapokat) a szexel?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 10:56
1 2
 1/12 anonim válasza:

Talán kicsit különös példa a miénk, mivel a barátom külföldön dolgozik, két hónapot kellett várnunk az első együttlétig, előtte semmi. Volt persze előjáték, de egyértelmű volt, hogy ennyinél "nem állunk le".


Egyébként szerintem teljesen emberfüggő, de a legtöbb esetben ha 2 nem szűz alkot frissen 1 párt, nem fognak hónapokat várni, esetleg heteket (bár manapság már ki tudja mi számít normálisnak, van ahol akár csak napok).

2014. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát valóban személyfüggő. Én az első barátommal le se feküdtem, majd már a másodikkal igen, viszont vele is csak 5 hónap után. A mostani barátommal pedig 1 hét után lefeküdtünk egymással, szóval szerintem ez változó. Meg inkább most derüljön ki hogy milyen az ágyban mint később, mert lehet annyira szörnyű hogy utána teljesen elmegy a kedved az egész embertől.
2014. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja elfelejtettem 18L
2014. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én se szexszel (igen, ezt így írják, a szexel egy ige és azt jelenti, hogy szexuális tevékenységet folytat), se pettinggel nem szoktam indítani. Nem dugni jövök össze valakivel, előbb megismerem rendesen, aztán összejövünk, aztán hetek múlva kezdünk pettingelni, és még hetek múlva lefekszünk egymással.
2014. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
hát azért 15-18 éves korban nem lenne baj talán, ha nem feküdnének egymás alá azonnal
2014. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy vagyok vele, hogy inkább most feküdjek össze több pasival mint később amikor gyermekem lesz meg családom. Mert sajnos nagyon sokszor azt hallani hogy a nő nem "élte" ki magát fiatalon és most össze-vissza csalja a férjét. És mindezt miért? Mert kíváncsi.


18L

2014. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os: Jó feleség lesz belőled ezzel a felfogással!
2014. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen az lesz belőlem ha lepontoztok nullára hanem én legalább nem fogok félrekefélni a család mellett. És nem tudom de ha jól gondolom egy szóval sem említettem hogy minden héten más pasival vagyok. A mostani barátommal akivel egy hét után lefeküdtem már több mint egy éve együtt vagyok. Előtte volt egy fél éves, azelőtt pedig egy 2 éves kapcsolatom. Persze lehet irónizálni engem nem érdekel, de majd amikor ismételten azt látom hogy anyukák csalják a férjüket minden fele, csak azért mert a férjük nem képes őket kielégíteni, mivel együtt maradtak az egyetlen férfival akit fiatalon megtaláltak és idővel rájöttek hogy nagyobbak az igényeik ennél.

Nem azt mondom hogy próbálgatni kell szerte a pasikat mindennap más, de tudod ha nem szerzel tapasztalatot lehet hogy pont annál férfinál fogod elcseszni a dolgot akihez feleségül mész, lehet nem lesz elég jó hozzád, nem fog tudni kielégíteni. Akkor meg persze hogy lelépsz mert vágy a jóra és kíváncsi vagy.

2014. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja és milyen érdekes anyám is próbálgatta a pasikat, neki valóban rengeteg volt, aztán 23 évesen bekötötték a fejét és azóta már 30 éve hűséges apámhoz.

Ezzel szemben barátnőm anya szült 17 évesen hozzáment az első férfihez akibe belezúgott és mit csinál? Most váltogatja a palijait hetente. Igen... ez biztosan sokkal jobb.

2014. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
ért ne keverd már a szezont a fazonnal. Az, h vki fűvel fával, meg az, h vki 17 évesen anya lesz és feleség: a két véglet.
2014. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!