Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti az alábbi 5-össkálá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti az alábbi 5-össkálán mennyire bírjátok a biszex pasikat?

Figyelt kérdés

1 - undorító

2 - nem szeretem

3 - mindegy, ugyanolyan, mint bármelyik másik pasi

4 - tetszik, ha valaki az

5 - mindenáron viszex pasit akarok.


Ki is fejthetitek, hgy miért. Ha nem gond, életkort is írjatok!


2014. febr. 1. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

számomra a 3. verzió.

amíg hűséges, addig nem érdekel különösebben a dolog, max ha a biszex verzióban ő játszaná a lány szerepét, feltehetően velem szemben sem lenne meg az a domináns fellépése, amit egy férfitól elvárok, de nyilván nem kell tudnom a kapcsolat/ismerkedés elején ilyesmiről. ha már egy ideje együtt vagyunk, minden rendben van, stb, és szóba kerül a téma valahogy, amikoris elismeri, hogy a férfiakhoz is vonzódik, ám legyen, nem rovom fel neki se semmi. ismételten: amíg hűséges és engem, csakis engem szeret, addig nem zavar.

2014. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3 - DE, nagyon jól átgondolnám, tényleg akarok-e valami komolyat tőle. Félnék, hogy mivel mindkét nem ugyanúgy vonzza, ez idő után nem lennék neki elég, mert egy férfire is vágyna.
2014. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#13: pontosítsunk: mindkét nem iránt képes vonzalmat érezni. Ez nem egyenlő azzal, hogy kényszert érez, hogy mindkét nemből legyen valakije.

Ez olyan, hogy nekem tetszenek a fekete és a vörös hajú lányok is. Ha tegyük fel járok egy fekete hajúval, és szeretem őt, nem fogok "vágyat érezni" arra, hogy egy vörössel megcsaljab, vagy lecseréljem, csak mert "engem az is vonz".

2014. febr. 1. 16:22
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyébként meg lépten-nyomon kiirogatják lányok, hogy ők biszex pasit akarnak, miért van az, hogy most egy ilyen se írt ide?
2014. febr. 1. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!