Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem, hogy ne csak barátok legyünk?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a legjobb barátom már 2 éve. Már eleve barátokként kezdtük, mert egy iskolába mentünk. Én időközben beleszerettem, amit elmondtam neki. Nemet mondott, állítása szerint több okból. Nem vagy az esete, ezt mondta. Pedig sok fiúnak testszem, de nekem mégis ő kell.:( Nem bírom elviselni, hogy nem vagyok elég jó!! Jövőhéten együtt megyünk bulizni, mit kéne tennem?! Nagyon el vagyok keseredve...:(
2014. febr. 1. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

hagyd, ne tedd tönkre a barátságotokat

ha neki te nem jössz be, akkor úgyse lesz belőle semmi

2014. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha már tudja, akkor


a, türelem, lehet, hogy váratlanul érte, de majd lép, ha felfogta, hogy megváltoztak a dolgok, és akarja is


b, megpróbálhatod féltékennyé tenni, nyilván csak finoman. azaz más jó srácokkal IS beszélgetsz a buliban. semmi ilyen tüntető hozzáállás, csak egy kis ez, egy kis az:)


ezen túl erőltetni nem érdemes.


ha nem szeretné, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz, akkor már a barátja sem akarsz maradni?

2014. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Óvatosan, nehogy olyat csinálj, amit megbánsz, én is így jártam. Hogy na majd a buliban rámászok, és akkor dejó lesz, hát nem lett az. Mindent összezavart. Szerintem is inkább várj, vagy nála is lesz valami (bár azt mondják a fiúknál ez nem fejlődik utólag), vagy nem. Nem nagyon tudsz mit tenni ellene. :/
2014. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!