Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne kerülje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne kerüljek a baráti-zónába, de előbb barátok legyünk?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit érthetetlen... Szóval szeretném tetszik egy srác, de szeretném előbb megismerni és mondjuk kb 3 hónapig csak barátkozni, és csak utána járni vele. (Szeretném előbb legalább ennyire megismerni)
2013. aug. 8. 23:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval mit mondajak neki? Ha ezt így közlöm vele, akkor az nem túl fura?
2013. aug. 8. 23:39
 2/5 anonim ***** válasza:
nem.
2013. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető számomra a helyzet, és ez a fajta hozzáállás tetszik is nekem. Nem akarnál már a 3. randin szexelni pl., ahogyan sokan teszik, hanem előtte megismerni a srácot, mint embert.


Melyikőtök (volt) a kezdeményező fél egyébként?

Ha lányként kezdeményeztél, akkor nem javaslom, hogy egyszerre több fiúval is hasonló "ideiglenes barátságot" tarts fenn, mert ha kitudódik, akkor ezt a srácot elveszíted. Ha ő volt a kezdeményező, akkor pedig csak egyszerűen türelmesnek kell lennie, de mindenképp éreztesd vele, hogy jó úton halad. :-)

2013. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez úgy jön magától szerintem,nem lehet tervezni.
2013. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
menjetek el randizni a randevu még nem jár kötöttségekkel pont arra való,hogy megismerd a másikat,szerintem ha hónapokig semmi jelet nem küldenél(most magamból indulok ki)akkor én ugy könyvelnélek el,hogy "ennél a lánynál nem is probálkozom inkább mert csak barátok vagyunk és ciki lenne az egész mégha tetszik is" szépen kezd el most küldözgetni az egyértelmü jeleket amire reagálni fog ha szimpatikus vagy neki...szerintem
2013. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!