Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg létezik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg létezik a "barátzóna"?

Figyelt kérdés
Ennyire hihetetlen dolog lenne, hogy attól, hogy valakinek szimpatikus a személyiséged, még nem feltétlenül vonzódik hozzád? Akik szerint létezik ez a "friendzone", ők bárkivel összejönnének, aki szimpatikus belsőre, akkor is, ha külsőre nem tetszik nekik?
2014. febr. 2. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Létezik a friendzone, de ettől függetlenül nem jönnék össze bárkivel, sőt nekem is van egy-két friendzone-ba rakott lány ismerősöm
2014. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ebben nincs semmi újdonság.

Ez mindig is így volt, akihez nem vonzódsz testileg azzal biztos barát maradsz.

2014. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik, attól még hogy valakivel jóban vagy nem biztos hogy megvan a szikra hogy több is legyen
2014. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem bárki kerülhet barátzónába, az én legjobb barátom lány, és mikor megismertem még mind2nknek volt vkije, nagyon jóba vagyunk, és ezt nem akarjuk kockáztatni a barátságunkat

pedig még jól is néz ki

2014. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Ha belsőre tetszel egy lánynak, de külsőre nem, ide kerülsz. A belső számukra szart sem ér.
2014. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
létezik. Ha nagyon megfog emberileg az illet, de nincs meg az a plusz, h kapcsolatot kezdj vele, akk ált ez szokott lenni
2014. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
*illető
2014. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Létezik

Nekem is van egy olyan fiú barátom, akivel sose járnék

Kedves meg minden és sokat beszélgetünk, nem is néz ki rosszul, sokan odavannak érte

Azért csak barát, mert nem vonzódik hozzá és a személyisége miatt se tudnék rá másként nézni

2014. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Létezik a friendzóne, pontosan az a funkciója, hogy a lányok oda száműzzék azokat a pasikat akiktől ugyan semmit nem akarnak, de azért elfogadják a szimpátiájukat meg a kedvességüket, csakhát nem elég pénzesek/jóképűek ahhoz hogy össze is jöjjenek velük...
2014. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezik!
2014. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!