Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem molesztáltak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem molesztáltak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már rég volt és nem mindenre emlékszem. Még amikor 7-8 éves kisfiú voltam , volt egy 16 év körüli lány aki fogdosott és velem is fogdostatta magát, és már nem tudom hogy mást csinált-e... több mint 1 évig. Most hogy már nagyobb vagyok előjöttek ezek az emlékek és rosszul is érzem magam ezzel kapcsolatba.

Akkor még nem nyomasztott mert kicsi voltam és nem tom nem értetem mit csinál de most feljöttek ezek az emlékek és most nyomaszt...


Nem tudom lehet hülyeség de lehet ettől kerülöm az idegen emberek, és most már hogy nagyobb vagyok szexmániás vagyok.


Valaki ha tudna valamit mondni nagyon örülnék :) mert most nem tudom hogy mi van ://


2014. febr. 2. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azert zavar mert most ertetted meg igazan.Ha teheted beszelj egy szakemberrel akar.
2014. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is írhattam volna! Én ugyan ebben voltam benne kis koromba. Még a kor is szinte stimmel.
2014. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a "szexmániád", amennyiben annyit takar, hogy állandóan kívánod a szexualitást, valószínűleg annak köszönhető hogy tizenéves vagy.


Az emlékekkel kapcsolatban pedig javaslom a pszichológushoz fordulást. :) Ha késznek érzed rá magad, hogy másokkal megoszd, akkor mindenképp érdemes megpróbálnod. Ez segíthet rendezni a gondolataid.


20/F

2014. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1: nem merek erről beszélni , 2: sajnálom hogy te is így vagy ://
2014. febr. 2. 12:25
 5/7 A kérdező kommentje:
3: még nem merek erről úgy beszélni , ide se akartam kiírni csak tanács kellet
2014. febr. 2. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Amikor kicsi voltam nagyon kikaptam miatta a szüleimtől hogy szóba álltam ezzel a lánnyal, és ez miatt nagyon nehezen teremtek kapcsolatot lányokkal. Van bennem valami szorongás.
2014. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen.


Nyugodtan fordulj pszichológushoz.

2014. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!