Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, válaszolnátok? 20L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, válaszolnátok? 20L

Figyelt kérdés
Ha egy lánynak elmondanátok,hogy le szoktatok tölteni róla képeket (fb), akkor azt milyen céllal tennétek?
2014. febr. 2. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hogy kifizessük a jogdíjat.
2014. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Milyen céllal töltöm le, vagy milyen céllal mondom el?

Ha az első: mert tetszik és ha már nem lehet az enyém, legalább láthassam.

Ha a második: mert egyértelműsíteni szeretném benne, hogy tetszik, hátha veszi a lapot és kialakul valami flörtölés.

2014. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, mert én is le szoktam a jó csajokról. :)
2014. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a tény, hogy letölt is gáz. Elmondni még gázabb is. De gondolom egyfajta kifejezése annak hogy mennyire tetszel neki. És igen, ki is veri a képeidre, de inkább ne képzeld el:D
2014. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem mondanám el én sem
2014. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Recskázni, azért mert szeretem...de ez csak az én véleményem!
2014. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
minden fiú szokta képekre, vagy csak tévhit?
2014. febr. 2. 12:33
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert KVANOM a huvelyet, es kiverem ra. :-)
2014. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem csinálom ismerős képének hatására, főleg a tudta és kérése nélkül, ennyire azért vagyok ember.
2014. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Pár évvel vagyok csak idősebb Nálad, de szerintem elég nagy probléma, ha a fiúk/férfiak más nők képeit töltögetik a netről (facebookról) és azon élvezkednek. Ha tetszik egy lány, akkor próbálkozok és ha bejön, ott lesz élőben, ha meg nem akkor továbblépek és nem csorgatom utána a nyálam.


De hogy még valaki el is mondja, hogy letöltötte a képét...az elég komoly probléma.

2014. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!