Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán nincs esélyem? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nincs esélyem? (lent)

Figyelt kérdés

szóval.van egy srác,aki nagyon bejön.szinte első látásra beleszerettem.beszélgettem fele facebookon,és nagyon rendes volt velem,meg figyelmes,és úgy vettem észre,hogy érdeklem és szívesen beszélget velem.aztán egyszer elmondta,hogy van barátnője.kicsit összetörtem,de aztán még beszélgettem vele.ő pedig ugyanolyan jófej volt,és kérdezgetett hogy milyen fiúk jönnek be,meg hasonlók.

még mindíg odáig vagyok érte.14/L



2014. febr. 2. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehetseges, hogy nem annyira boldog a baratnojevel, es szivesen levaltana. Az a lenyeg, hogy maradj vele jo kapcsolatban, de ne dobd oda magad neki, mig tenyleg nem fejezi be a masik lannyal. Persze ezt igy nem szabad neki mondani, de ha beszelgettek es kialakul valami, majd ugyis monjda, hogy veled szeretne inkabb kapcsolatot.


Amig nem gyozodsz meg rola, szerintem ne jojj ossze vele. Neked is, es a masik lanynak is jobb igy.

2014. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!