Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik fiút választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik fiút választanátok, és miért? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

A verzió : Helyes, magas fiú, azonban kicsit érzéketlen. Szakított velem, mert szerinte negatív ember vagyok, és a szakítást jó motivációnak gondolta, ami miatt majd megváltozom. Azóta alig-alig keres, de elmondása szerint szeretné, ha visszamennék hozzá. Fél évig jártunk.

B verzió : Helyes, egy enyhe testi fogyatékossággal rendelkező alacsony, nagyon okos srác. Két évig vele voltam, de nem foglalkozott velem, így szakítottam vele. Nem bántott semmivel, csak elhanyagolt. Most találkoztunk, és őrülten szeret, azt akarja, hogy visszamenjek hozzá.


A korról annyit, hogy 20-22 év közöttiek ők is, én is. Lány vagyok, mielőtt valaki megkérdezné. Köszi a válaszokat előre is!



2014. febr. 2. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
B, az szimpatikusabb :) de ezt neked kell tudnod :)
2014. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is a B felé húzok.:) De attól félek, hogy így, több mint 8 hónap után újrakezdve egy részemről kihűlt kapcsolatot nem lesz szerencsés...A verzióról egyelőre véleményem sincs, mert eléggé szíven ütött ez a piti ok, ami miatt szakított velem. Még akkor is, ha jót akart. Legalább ne papolt volna arról, hogy a nőnek a férfi mellett, a férfinak a nő mellett kell állnia a bajban. Ő a legnagyobb problémák tengerében hagyott magamra.
2014. febr. 2. 21:45
 3/9 C0r3 ***** válasza:
Én egyiket sem választanám a helyedben. Viszont az első bölcsebb, már ha kifejezhetjük így is. Néha a legkegyetlenebb emberek a legkegyesebbek hozzánk. Ez a srác is megtaníthatott volna az élet egyik nagy leckéjére, de ehelyett te továbbra is visszamennél hozzá :) Ha fiú lennél még szélsőségesebb véleményem lenne rólad, de így maradok annál, hogy ha lehet keress másikat. A második abból a szempontból szimpatikus, hogy tőle elvett már valamit az élet. Nem tudom, hogy mit, de te írtad, hogy testi fogyatékos. Én is elveszítettem már sokmindent ezalatt az 1(-2) évtized alatt. Minden egyes veszteség egy újabb lecke. Ha így tekintesz rá, és ha ő is így tekint rá, akkor rádöbben, hogy mennyire fontosak neki azok az örömök, amiket akár te okozhatnál neki. Amit persze kétlek, mert képtelen vagy úgy viselkedni, mint egy individuális lány. De sok sikert az életben! (16F)
2014. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16 éves gyerek még nem okított ki az életről, de oké. Amúgy tőlem is sok mindent elvett az élet. Ezért nem tudom melyiküket válasszam, mert egyiküknek így is, úgy is összetörik a szíve, mivel mindketten szeretnek. Sajnos.
2014. febr. 2. 21:53
 5/9 C0r3 ***** válasza:
Én nem okítottalak ki. Én csak elmondtam a véleményem, hisz te kérted. Bár egy kioktatás sem ártana, bár azt nem tőlem kellene megkapnod. Ha a 22évesek olyan bölcs lenne mindenki, akkor nem itt tartanánk. Ha te olyan bölcs lennél, nem raknál fel egy ilyen kérdést. Ezekután köszönöm szépen, 16éves vagyok, és mivel felraktad ezt a kérdést minden jogom meg volt hozzá, hogy válaszoljak rá. Ha nem tartasz elég értelmesnek, arról én nem tehetek. Nem kötelezett rá senki, hogy halgass rám.
2014. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem vagy értelmes. Csak azt, hogy még nem láttál annyi mindent, amennyit én, és én sem akartam látni azokat a dolgokat, az élet sodorta őket elém, hogy tanuljak belőle. Egy ilyen választás nem könnyű, és csak remélem, hogy másoknak nem kell ilyen cipőben járniuk. Nincs olyan, hogy egyszerre szeressünk két embert, és ez nálam sincs így, csak nem tudom, melyikük érdemes arra, hogy boldoggá tegyem. Az, aki eldobott magától? Én elhiszem, hogy jót akart, de ezt máshogy is meg lehetett volna oldani. Vagy az, aki attól nőtt fel, hogy elveszített? Aki azt mondta, hogy nem volt fény az alagút végén egészen addig, amíg újra meg nem ölelhetett? Én melyikük mellett találnám meg a boldogságot? Ez itt a nagy kérdés. Hogy melyikük tudna mellettem maradni, amikor baj van, és melyikük becsülne meg igazán. Már gondoltam, hogy egyiküket sem választom. De gyorsan elvetettem az ötletet.
2014. febr. 2. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettőtől világgá futnék, de a B a kisebbik rossz. Mondják, hogy szeretnek, de nem úgy viselkednek, semmit sem tesznek érted, de elvárnák, hogy te törd magad értük.
2014. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából csak az A verziós srác várja azt, hogy fussak utána. A B verziós ő fut utánam. Most el fogok költözni. Ő jönni akar velem lakótársnak. Kész mindent maga mögött hagyni miattam.
2014. febr. 2. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azt mondtam, hogy nem vagy értelmes. Csak azt, hogy még nem láttál annyi mindent, amennyit én"

Megbocsáss, de... 4-5 évről beszélünk, basszus. Ha legalább az egyetemista éveiden túl lennél, de még inkább ötnél több esztendeje ízlelgetnéd a nagybetűs felnőtt életet, azt mondanám, van mire verned magad. Így azonban a valószínűsége igen nagy annak, hogy az általad lelegyintett gyerek pontosan annyit tapasztalt meg a világból, mint te.

By the way, nem hinném, hogy ebben az ügyben mások érzéseit kéne előtérbe helyezned a sajátjaiddal szemben. Márpedig amíg vacillálsz, kihez kéne visszamenned, addig kijelenthetjük, hogy egyiküket sem szereted igazán. Akkor meg miről beszélünk? Ne azért elégedj meg valakivel, mert "a tökéletes elérhetetlen"!

Az első a szakításkor rukkolt elő ezzel a mondvacsinált indokkal, vagy utólag akarja magyarázni vele? Valamiért ha az én fejemhez vágná ezt valaki, valószínűbbnek tartanám, hogy egyszerűen beleunt a helyzetbe vagy megnőtt a szabadság iránti vágya, de még ha igazságtartalmat feltételezek a szavaiban, akkor sem látnám értelmét olyasvalakire pazarolni az időmet, aki kidobott, mert nem talált eléggé jónak, ahogy voltam.

2014. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!