Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti megérzitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megérzitek?

Figyelt kérdés
Ha valaki rátok néz, akár többször is esetleg hosszabb ideig akkor azt minek veszitek? És milyen érzés zavar vagy örültök?
2014. febr. 2. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a fiú akkor zavarba jövök és kerülöm a tekintetét:) én annak szoktam venni hogy tetszek neki:)
2014. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kini :)) ***** válasza:
Igen, attól függ, bejön -e a srác. Ha nem, akkor elég zavaró. Ki nem állhatom az ilyen helyzeteket :D
2014. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben én is többször oda szoktam nézni, hogy biztos engem néz-e. Ha tetszik, akkor kicsit rámosolygok, ha nem, akkor többet nem nézek oda.
2014. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha visszamosolyogtok és úgy néztek vissza rá akkor nektek is bejön, de ha kicsit ilyen fapofával néztek vissza akkor idegesít?
2014. febr. 2. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Álltalába igen.:)
2014. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben szerintem mindenképpen egy apró mosoly jelenti az "igent".
2014. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
uff ez jó kérdés :D én nem mindig mosolygok vissza ha tetszik :D viszont ha nem tetszik akkor szerintem mérgesen szoktam nézni xD
2014. febr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha az néz aki tetszik, akkor ilyen vigyorgós leszek, és senki nem tudja levakarni rólam amíg valaki mást nem kezd el nézni!

Ha meg nem tetszik akkor egy ici- picit megrázom a fejem és máshova nézek!Rögtön tudni fogja!

2014. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én általába érzem, amikor valaki figyel. olyankor mindig elkezdek mélyen a szemébe bámulni, hogy neki legyen kellemetlen és elkapja a fejét.

nem hiszem, hogy örülnöm kéne, szerintem ha valaki bámulni kezd engem, az amiatt van, hogy kiba szottul csúnya vagyok.

16/l

2014. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!