Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány órát szántok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány órát szántok rá hetente barát/barátnőre? (akinek van/volt)

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak érdekel, hogy kb ki mennyit szán rá, sokféle ember van sokféle igénnyel. Ez puszta kíváncsiság, statisztikai szempontból. Légyszi írjatok kort is nemet is.
2014. febr. 2. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
én a legutolsóra.... minden szabadidőmet.... de még így is kevés volt visszagondolva az együtt töltött idő :/
2014. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A péntek este és szombat egésznap,illetve vasárnap napközben,az állandó.

Hétközben,munka/suli után is minimum 1x,de legalább kétszer,sőt van,hogy majdnem minden nap,de ez időtől függ,hogy ki mikor végzik.

19/F

2014. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

minden nap vele voltam. mindig együtt aludtunk. aztán beíratkozott egyetemre. heti 12-14 óra + szombat este mikor alszunk, de az nem ér. sajnos.

mikor szünet van akkor is mindig együtt vagyunk és egyszerűen nem tudjuk megunni egymást, így 17 hónap után sem :D

19F/19L

2014. febr. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pár órát, ugyanis dolgozom és van mellett más életem is, amit nem vagyok hajlandó miatta feladni...
2014. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!