Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostmár letehetek róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár letehetek róla?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik. Megkérdezte kb egy hónapja, hogy járnánk-e de én visszautasítottam. Azt mondtam neki, hogy először beszélgessünk ismerkedjünk és majd utána lesz ami lesz. Azért mondtam ezt neki mert másfél éve is ismerkedtünk, de ő utána közölte, hogy ne haragudjak, de inkább ne legyen köztünk semmi.

Én most azt szeretném, hogy bizonyítson, találkoztunk is egyszer, szerintem tök jól elvoltunk, plusz néha beszélgettünk is. Mondta, hogy hülye volt régen, hogy csak úgy elengedett, én ezt elhiszem, de attól még félek, hogyha megint csak úgy belekezdenénk akkor megint az lenne mint régen. Azt hittem ezután majd még keresni fog, de amióta közöltem vele, hogy először csak beszélgessünk, mintha feladta volna. Nem írt, egyáltalán. Talán lekoptatásnak vette? Én végül írtam neki pár napja, akkor jót beszélgettünk, de azóta megint némaság van. Mit tegyek? Nem akartam, hogy azt higyje lekoptatom, csak tényleg nem szeretnék úgy egy kapcolatba beleugrani, hogy attól félek az lesz mint régen. =( Ha tudna bizonyítani minden oké lenne.


19/L


2014. febr. 3. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
talán keressél más férfit,ez elég rozsdásan megy kettőtöknek.
2014. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez nem valami biztató. =/ Azért meg nem akarok mást keresni, mert rozsdásan megy. Mert ha fontos vagyok neki, akkor butaság lenne mást keresni. Tőlem jöjjünk össze fél év múlva, ismerkedjünk sokáig, nem érdekel. Azért nem keresek mást, hogy hátha más pasi majd hamarabb lép. :)
2014. febr. 3. 08:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy azt mondtam neki, hogy néha beszélgessünk, ő belement és azt mondta, hogy okosan viszonyulok a dologhoz. Viszont azt nem közöltem milyen néha. :O
2014. febr. 3. 08:47
 4/8 anonim ***** válasza:
dugni akar nem beszélgetni. elvetted az esélyét a dugásra minek keressen.. a többi csak beetetés. Ha jeleznéd neki hogy két beszélgetés után jöhetne a dugás egyből vissza jönne a kedve- persze a beszélgetések kibirásának száma az attól függ, hogy te mennyire vagy jó nő, ő meg mennyire kanos..
2014. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még elég éretlen a gondolkodásod a pasik terén,a férfiak nem beszélgetésre vágynak.Neked is be kell vetned magad,csábítsd el azt a fiút ő meg majd meghódít téged.

19 évesen inkább a kapcsolat testi részére koncentrálj,már elvileg felnőtt nő vagy.

2014. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha ez igaz akkor menjen a francba...

Régen nem volt ilyen...

2014. febr. 3. 09:29
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsi ez a 4-esnek ment.

5-ös. Értem, én és persze szeretnék tőle többet is. Azért nem vagyok már kislány természetesen gondotlam arra, hogy lehetne szex is. De nem akarom azt, hogy belemegyek az egészbe aztán pár hét múlva megint kijelenti, hogy bocs de nem.

2014. febr. 3. 09:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként várom az ötleteket. Ez a csábítás dolog nem biztos, hogy menni fog, hiszen nem tudunk találkozni, csak úgy ha lefixáljuk.
2014. febr. 3. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!