Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hanyaglojak el magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hanyaglojak el magukat legtobb no a hazassag utan? Miert veszik termeszetesnek azt, hogy mostmar a ferj az ove s mas irant nem fog vonzodni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdés fordítva is igaz. ugyanúgy vannak igénytelen férfiak is.
2014. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem a sport mindig az életem része lesz, meg a smink, szép ruhák. Na nem azt mondom, h plázacica vagyok, vagy h fúúú,nem tudom h nézek ki, de adok magamra, és ez a házasság után se lesz másképp....
2014. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azok a nők tesznek így, akik hagyományos értékrend szerinti házasságot kötnek. Ez ugyanis azt jelenti, hogy munka után apuka hazamegy és leül a tévé elé, anyuka főz-mos-takarít-gyereket nevel, este tizenegykor pedig, amikor a vacsora után is elmosogatott, hullafáradtan zuhan az ágyba és csak az érdekli, hogy alhasson legalább öt-hat órát, mielőtt kezdődik az egész elölről.

Ehhez persze kell egy ilyen férj és ilyen nevelés is.


De ma már egyre több nőre jellemző, hogy kiosztják a férjre is az otthoni munkákat és a felszabaduló időt saját magukra fordítják.

2014. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy felosztjuk az otthoni munkát, utolsó. Én is dolgozom, mint az állat, ő is. Ha megosztjuk, és nincs kifejezetten csak az egyik félre hárítva minden, mindkettőnknek van szabadideje. Azt én vásárlással, barátokkal, szépítkezéssel és sporttal töltöm.
2014. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt igen, "persze". De menj át a családi kapcsolatokba, számtalan nő (!!!) leírja, hogy szerinte ez mind igenis a nő feladata. Nem egyszer kaptam már 0 vagy aközeli százalékot azért, mert olyan szentségtörő dolgokat írtam le, hogy például nálunk főzni szinte mindig a párom szokott. Meg vasalni is. Márpedig a magyar társadalomban még a 21. században is az az általános, hogy a férfi csak besegít otthon azzal, hogy leviszi a szemetet, és esetleg nem szórja szét a szennyest maga után. És ettől már mintaférj :(
2014. jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálunk is sokszor apu főz.. meg begyújt, meg ilyenek.. én szeretek mosogatni, úgyh azt én szoktam, de amikor nem vok otthon, ő is. Anyu későn jön a munkából, apu meg váltásokban dolgozik, és szeret is főzni, így sokszor ő szokott. és sztem ezzel semmi gond nincs.. szerencsére az én pasim is szokott segíteni, amikor nálunk van, vagy amikor az egyetemi lakásomon vagyunk, és ez így a normális, egyenrangúak vagyunk, nem bejárónőnek vett fel végülis.....
2014. jan. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy ez a kérdés általában nőkre vonatkozóan merül fel, pedig legalább ugyanannyi elhanyagolt házas férfit lehet látni, mint nőt. Vajon arra miért nem kíváncsi senki, hogy ők miért?

A kérdésre: Ha arra célzol, hogy nem mindenkinek sikerül megőriznie a lányos (vagy férfiaknál fiús) alakját: Egyszerűen egy egyedülálló, gyermektelen embernek általában több ideje jut magára, mint mondjuk egy 3 műszakban dolgozó 4 gyerekes családanyának, vagy családapának. Akiben nem buzog túl az energia, annak nehéz az egész napos fárasztó meló után még arra is figyelnie, hogy mikor már teljesen kész van, még eddzen egy-két órácskát és külön főzzön diétás kaját magának, külön nem diétásat a családnak, ezen kívül mindig be legyen lőve a séró és makulátlan az öltözék.

Meg bizonyos kor után a legtöbben alapból könnyebben híznak, így ha csak ugyanannyi energiát fektetnek az alakjuk megőrzésébe, mint régen, nem fog menni.

Ez lehet egy ok, amiért talán könnyebben előfordulhat, hogy egy házaspár valamelyik, vagy mindkét tagja kicsit elhagyja magát.

Ha viszont úgy érted az ápolatlanságot, mint az alapvető higiéniát, arra nincs magyarázatom, csak a lustaság, vagy maximum valami komoly lelki gebasz.

2014. jan. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A kedves kérdező először fogalmazni tanuljon meg, az nem mentség, hogy nincs ékezet. Köszike.


Másrészt ma egészen mást jelent egy "átlagos, ápolt nő", mint mondjuk 10-20 éve. Anyámtól pl. a kutya se várta el, hogy szülés után hat héttel úgy nézzen ki, mint egy 15 éves szűz, ma megszólnak, ha a szülés után nem lapos a hasad, mert "elhanyagolod magad". Ugyanez igaz a lógó cicire: hallottam a saját két fülemmel, hogy "igényes nő a szülés után megműtteti, hogy ne lógjon a tőgye". Mintha ingyen lenne!

Ez igaz még rengeteg dologra.

Régen nem volt műköröm, póthaj, műszempilla, konditerem, ilyen edzés meg olyan torna, krémek, csodagépek, plasztikai sebész, márkás ruhák, hajfestékek, és egyéb "segédeszközök".


Egy jó nő nem csak igényesség kérdése, bizony rengeteg idő és PÉNZ kérdése is.

Azért megnézem, hány pasi nem húzza a száját, ha a neje otthagy délután párezret a kozmetikusnál, körmösnél, fodrásznál, és vesz egy csini fehérneműt mellé. Akkor tépi a haját, hogy mennyibe került mindez.

Amikor a photoshoppolt csajokra veri a neten, akkor nem fordul meg a fejében, hogy se a szilikoncici, se a póthaj, se műköröm, se kozmetikus, sminkes, szexi fehérnemű, diéta és fitnesz nem két fillér, a technikai feljavításról nem is beszélve.


Eszméletlen, hogy egyeseknek milyen elvárása van a nők felé manapság.

Persze, van olyan nő, aki pl. negyvenes, és nagyon jól össze van rakva: ha nem fodrásznál ül, akkor edzőterembe jár, cici a helyén, a ruhája is szuper. Csak az ő férje "vállalkozó", és megteheti. Az átlagos géplakatos, üveges, tanár, autószerelő pasik meg nyugodjanak bele, hogy az ő nejük akkor fog így kinézni, ha ugyanannyit költenek rá.


.... és nem kell itt jönni nekem a Rubint Rékával, mert ő se így nézne ki, ha nem szabják meg a légzsákokat, és nem jelenik meg menetrendszerűen a fodrásznál....


Ahol van egy-két gyerek, ott még kevesebb pénz jut ilyen felesleges dolgokra, mint a megjelenés. Mert amikor azt számolja ki az ember, hogy tud még hó végén is kaját tenni az asztalra, akkor felesleges luxus a műköröm meg a kondibérlet.


Ez nem azt jelenti, hogy az embernek kötelezően szőrös a lába, dísznek tartja a dezodort, és hírből se ismeri a hajfestéket. Hanem azt, hogy a jó külső nagyon is pénzkérdés!


Tehát uraim, itt a megoldás! Egy-két túlóra, mellékállás, mellette több házimunka, hogy az asszonynak pénze meg ideje is legyen szépítkezni!


Na ugye, hogy már nem is olyan fontos...

2014. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%-os mindenben egyet értek veled 100%-ig és hozzátenném, hogy ha a nő nem dolgozik és a párja meg elvárja ezeket, akkor mindjárt a nő lesz a ku***rva, mert a férje fizeti neki.
2014. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!