Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők! Mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Mennyit változtatna az életeteken ha becsúszna a baba?

Figyelt kérdés
A korotokat és hogy mióta vagytok együtt légyszi írjátok még le:)
2014. febr. 3. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár én szeretnék, és a párom is... de nagyon nem örülnénk most neki. Majd ha lesz 'hová' születnie akkor... :)

21/L

És 2 és fél éve vagyunk együtt.

2014. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tönkretenné 30 6éve
2014. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok, ő meg 20, 5 éve együtt, és szerintem, ha terhesen maradnék tuti elvetélnék, már megbeszéltuk, hogy mit tennénk, és ez közös megegyezés alapján történne.

Ha véletlenül túl későn jönnénk rá, és már nem lehetne vetélni, na akkor az próbléma volna, úgyanis az élet még elöttünk áll, szóval, nagyon nem hiányzik sem most, sem az elkövetkezendő 5+ évben...

2014. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ideje lenne,de azért kicsit félek is.30 vagyok,párom 35,5 éve élünk együtt.Nyilván felfordulna az egész életem.Munkát kellenne váltanom,mert ingázok,és sok időt elvesz az utazás.Életmódot kellenne változtatnom,mert dohányzok.
2020. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!