Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan híznak meg egy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan híznak meg egy jól működő párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátnőm 28 éves, én 25 éves vagyok. Két éve jöttünk össze, akkor a 170 centis magasságához 58 kiló volt, most viszont 82. Persze nekem is feltűnt, hogy jócskán kikerekedett, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire meghízott. Amúgy semmi bajom az alakjával, sőt nagyon bejön nekem dundin (meg őszintén szólva a főztjének köszönhetően én is felszedtem nyolc-tíz kilót), de nem veszélyes ez az egészségére szerintetek? Volt hasonló tapasztalatotok?
2014. jan. 21. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem mindenhol.

Eddig egyik exem sem hízott meg soha.

Mindegyiknek fontos volt saját számára is, hogy jól nézzen ki.

2014. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem volt. amikor összejöttem barátnőmmel 15voltam, és olyan 55 kg körül.. mikor szakítottunk 17 voltam és 80 kg. és igen, veszélyes lehet, hisz a szívnek sem jó, és úgy az egészségnek sem tesz jót ez a dolog
2014. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

30 éves kor környékén a nők többsége általában amúgy is elkezd hízni, ha nem figyel oda. Ráadásul ha magatoknak főztök a saját ízlésetek szerint, többet is esztek.

Az egészségetek szempontjából ha nem áll meg a hízás, nem árt majd áttérni egy egészségesebb étrendre együtt, mert azért jelentős súlyfelesleg már kényelmetlen lehet, meg nem is túl egészséges.

2014. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam még ilyet saját részről. Inkább olyat, hogy az elején, mikor nagyon akarok tetszeni, leadok pár kilót. Vagy ha probléma van a kapcsolattal, akkor pár kiló mínusszal újra felkelteni az érdeklődését hátha. :) Ezen kívül megy a versenysúly. Bár még nem volt olyan kapcsolatom, ami igazán jól működött volna... szóval nemtom...



23l

2014. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én így voltam, 16 évesen jöttem össze a barátommal, akkor voltam 55 kg (176 cm-hez), aztán 20 éves voltam, mikor szakítottam, akkoriban 62-63 voltam, és amint vége lett a kapcsolatnak, max 1 hónapon belül már újra 55 voltam, pedig nem kezdtem fogyózni, se sportolni, semmi, ... érdekes. :D (és lelkileg se volt trauma..)

Az elmúlt egy évben viszont már figyelek erre, normálisan étkezek meg sportolok is rendszeresen. Szóval az új kapcsolatom nem foghat ki rajtam! :D

2014. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem veszèlyes jelenleg az egészségre de 20 év múlva látja majd a káráát..leépült izomzat,derékfájdalmak,térdfájdalmak,sz*r immunrendszer..
2014. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!