Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek az olyan lányok akik szeretik az animéket?

Figyelt kérdés

viszonylag csendes vagyok

alacsony, barna szem és hajam van

Szeretem az animéket a mangákat ezért sokat bánt az egyik osztály társam :(


2014. febr. 3. 20:49
1 2
 1/11 LazyJones ***** válasza:
Én is szeretem az animékat, nem hiszem, hogy ez ok lenne arra, hogy bárkit baszogassanak miatta. Valaki meg a horrort csípi, nekem meg spec. az nem jön be.
2014. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

anime? manga?


animal es kaniszmerga!

2014. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ezzel szerintem nincs semmi baj, a 18 éves fiú osztálytársaim pár napja épp azon veszekedtek, hogy ki nézett több animet, és meddig néztek :D

persze arra kíváncsi lennék, hogy hány éves vagy?

2014. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az osztálytársad egy p*cs :D 16/f vagyok az osztálytársam szintén ennyi és melette elbújhatnék animés téren de én szeretem őket mert van bennük egy bizonyos szintű szabadság amit ott az animében megtehetnek de itt a valóságban nem és ezek cikis meg vicces pillanatokat hoznak ami kitünő szórakozás ezért olvasok mangát stb-- ráadásul olyan mint egy könyv imádom őket igaz van ami kiveri a biztosítékot de ha ilyen fiúkat keresel akkor például menny el egy MondoConra és kész vagy ilyen helyekre esetleg fan oldalakon is ismerkedhetsz rengeteg az ilyen fiú mindenkinek van egy ízlése az osztálytársadat meg sz*rd le szerintem :)
2014. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17/f bocsánat elírtam
2014. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is néztem régen is meg most is. Persze nem sokat csak párat néha-néha. Mondd, hogy Japánba főműsoridőbe mennek és milliós példányszámokat adnak el hetente belőlük (részenként).
2014. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kedvelem az animékat nem látom hátrányát, mert a lány kedveli az animékat inkább az életkorára lennék kíváncsi.
2014. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

dehogy hátrány


mondjuk aki nem szereti az lehet furán néz

én meg furán nézek a vad angyalra meg a tahó világra szóval ez van


f

2014. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) és 13 éves vagyok bocsi elfekejtettem kiírni
2014. febr. 3. 21:44
 10/11 -Igazmondó- ***** válasza:
Naná hogy be, csak kevés a környékemen az anime kedvelő lány, de hát ez van, ja és kicsi vagy még hozzám :D 19f
2014. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!