Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még mindig szeretem az első szerelmemet?

Figyelt kérdés

Két éve ismertem meg, és belé szerettem. Nekem ő az első minden téren - vele csókolóztam először, vele feküdtem le először. Voltak mások is, de senkivel nem olyan jó, mint vele, ő tud a legeslegjobban felizgatni, és imádom, hogy mindig a legegyszerűbb dolgokat csinálhatjuk. Hazajött külföldről, ahol egy hónapot volt, nála aludtam 3 napot, de utána éreztem, hogy történt valami...és azt mondta, hogy rám unt, ő már nem szeretne dugni, hanem szeretkezni, és komoly barátnőt akar. Mondtam neki, hogy azt én is meg tudnám neki adni, de ő sem fog sose mást szeretni, hiába lesz még barátnője, mint az első szerelmét. Azt mondta, hogy 5 év után is szereti. Nekik mondjuk beteljesült szerelem volt, nekem nem, engem nem szeret.. és ez fáj..azt mondta, ha a barátja vagyok, akkor drukkolok neki, hogy sikerüljön barátnőt találni, meglelni a boldogságot. És tudom, hogy annyira igaza van, mert a szerelem egyik ismérve az önzetlenség, ha igazán szeretünk valakit, hagyjuk, hagy járja a saját útját. Mondtam neki, hogy egyszer én leszek a legjobb barátja, akinek mindent elmond majd, és azt mondta, nem, a legjobb barátja a társa lesz. Belefulladok a gondolatba, hogy egyszer más lesz a felesége, és az a várva várt tüneményes kisangyal, akit én úgy szeretnék tőle - egy picit Brigit - mástól fog megszületni...Folyamatosan bánt, nulla önbizalmam van emiatt, de még mindig szeretem, és, ha hív, megyek, és beszélgetünk órákat...hajnalban is olyan dolgokról beszéltünk, mint Isten, Sors, múlt, jelen, jövő... Az első szerelem örök? Még 60 évesen is szeretni fogom?

Szeretnék végre felnőni, és felnőtt fejjel szeretni, elengedni, nem a gyermeki naivsággal ragaszkodni hozzá aki nem lehet a tiéd az kell alapon.

Segítsetek!

(Csak normális válaszolók, kérlek)

20/L


2014. febr. 4. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első szerelem ritkán örök, bár ezt még huszonévesen a legtöbben nem hiszik. Tudom, ez most téged nem vigasztal, de túljutsz majd rajta. A legjobb az lenne, ha őszintén lezárnátok ezt a kapcsolatot és nem is keresnétek egymást, mert ez sajnos így nem barátság, hanem az, aminek érzed: viszonzatlan szerelem. A barátság más. A legjobb barátja pedig, majd ha megtalálja, tényleg a társa lesz, mint ahogy neked is.

Sajnálom, hogy így alakult.

2014. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem jön meg az eszed, még 60 évesen is szeretni fogod. Vedd észre, hogy vége. Az ahogyan beszél veled, az nem árulkodik még arról sem, hogy barátként tekintene rád. Keress egy olyat, akit szerethetsz és, aki viszont szeret. Mert te magad nullázod le az önbizalmad ezzel a kapcsolattal.
2014. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak úgy fogod tudni elfelejteni, ha mindennemű kapcsolatot megszakítasz vele. Szépen le kell zárni örökre.Ne keresd őt, ne menj vele találkozni...Sajnos jobb válaszom nincs...


Hidd el,el fog múlni.Nekem is volt hasonló,több év volt feldolgozni,aztán egyszercsak sikerült.Észrevettem, hogy féléven keresztül már nem is gondoltam rá egyszersem.És olyan jó volt.Utána végre igazán tudtam ismerkedni, és a partneremre társként nézni.

2014. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!