Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig őt szeretem, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig őt szeretem, az első szerelmemet vagy mi ez?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, van egy két éves fiam a mostani páromtól. Még 11 éve ismertem meg azt a fiút, aki mindenben az első volt nekem. Azóta neki is van egy lánya és felesége. Ő Erdélyben lakik, egyik ismerőséhez szokott ide jönni de olyankor mindig megkeres. Tavasszal 3 év kihagyás után találkoztunk megint. Most megint itt volt és teljesen meg vagyok zavarodva, sírok utána, annyira fáj érte a szívem. Igazából ő csak testi kapcsolatot akar, mint már x évvel ezelőtt is.. De akkor is annyira azt érzem hogy ő nekem a minden hogy nem tudom hogyan felejthetném el. Szerintetek? Van más is ilyen cipőben? A fiam ad erőt, van mikor eltereli a figyelmemet de mindig előjön.
2013. szept. 9. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez ÍGY tuti nem lesz jó.
2013. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj drágám, ezek csak ilyen agyi dolgok, hogy az kell, akit nem kaphatsz meg teljesen, és a rögeszméddé válik. Szerintem? Neki is családja van, neked is. Nem egyértelmű? Törődj már mással az életben! Nem ő a te embered. Amúgy is mekkora s--ggfej, hogy ha még most is "testi kapcsolat"ot akar, amikor itt a családja...
2013. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit csinálni. Olyan elérhetetlen, olyan messze lakik . .
2013. szept. 9. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Nyönyönyö... Végezz több (házi)munkát, ne a neten nyavalyogj. Talán elterelné a figyelmedet.
2013. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!