Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek! SOS segítség kên...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! SOS segítség kêne A barátnōm azt mondja nézhetne jobban is ki a testem mint most csak egy ilyen 8 kg kéne leadnom. És akkor lehet h hajlandólenne Lefeküdni velem. Hogy lehet leadni a leggyorsabban 8 kg diéta nélkül!?

Figyelt kérdés
Eddig azt mondta h amíg nem teszek semmit a gumi vásárláson kivül addig szó semm lehet róla. Amúgy ō is szūz meg én is
2014. febr. 5. 05:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egy idióta.
2014. febr. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj, az amúgy is jót tesz

A barátnődről meg inkább nem mondok semmit

2014. febr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott.
2014. febr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Diéta nélkül sehogy.
2014. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem. Diéta nélkül is le lehet adni 8 kg-ot simán.

Neki állsz sportolni bogaram. Futni, edzeni bármi...


Az a buxát meg hagyd ott a fenébe. Hogy nevezheted barátnődnek egy ilyen kijelentés után... Ha nekem valaki nem tetszik nem fogok vele összejönni...

2014. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Hmmm... érdekes válaszok. Ha egy nő tesz fel ilyen kérdést, szinte mindenki azt írja, hogy "lusta, kövér disznó, fogyj le", ha meg egy férfi, akkor "hagyd ott ezt a hülye nőt". :D


Vagy teszel valamit a külsődért, sportolsz, diétázol és lefogysz, vagy más nő után nézel.

Nemcsak egy nőtől lehet elvárni, hogy csinos és szép legyen, igenis adjon magára egy férfi is egy kapcsolatban.

2014. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy friss kapcsolat, nem 10 éves házasság. A bánatos f.asznak jöttek össze, ha ennyire nem tetszik az egyik a másiknak?!
2014. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez k.cs.gseg ilyen nincs!
2014. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem erōl van szó csak azt szeretné h 1-2 killót adjak le én meg azt mondtam magamnak hogy akkor csinálom rendesen ha már úgy is :-/ és nem az h nem tetszünk egymássnak... de ki az a Hülye aki egy jó kiadós sexért nem adle 1-2 kg nincs igazam??
2014. febr. 5. 14:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a barátnőd idióta, te is valami hülye lehetsz!
2014. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!