Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 26 éves férfi, mivel tud a...

26 éves férfi, mivel tud a leggyorsabban, leadni úgy 7-8 kg-t? Sport, diéta, étrend? Mindenre írjatok pl.!

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

ez egy tipikus pasis diéta lesz :) én is ezt csinálom, de a legtöbb csaj kikészül a sok hústól (lehet idővel én is). a srácoknak könnyű betartani :)


reggeli: zabpehely zsírszegény joghurttal (natúr mindkettő, ha ízetlen, tegyél bele fahéjat).

vacsora: 100-150g túró (szintén lehet fűszerezni, tojást, zöldséget belevágni, vagy fahéjjal, mákkal enni).


a kettő közt 3-4 étkezés a következőkből: kiszámolod h mennyi a napi fehérjeszükségleted (gyanítom 100-150g közt lesz), és kiszámolod, hogy ehhez mennyi csirkehúst kell megenned (a túrót kivonhatod belőle). ezt elosztod 4 részre, az első 2nél barnarizzsel v lencsével eszed (ki kell hozzá számolni a ch szükségletet, ami 120-200g körül lesz vhogy), a második kettőnél zöldségsalival vagy párolt zöldséggel.

az étkezés ennyi, ezen kívül kevés földimogyoró (nem sós), vagy savanyú gyümik (alma, grapefruit, citrom). napi 3 liter víz minimum.


sport: főképp aerob edzés, de a súlyzós se árthat. az aerob edzés lényege, hogy monoton 40-60 perces folyamatos, közepes intenzitású mozgás, tehát kocogás, úszás, bicikli... ezt heti 4-5x. ha ezt unnád, javaslom az intervallumos futást, 1000x hatásosabb, olvass utána :)


nagyjából ennyi, ja és ha lement a felesleg, ne állj vissza a régi szemét kaják evésére, mert visszahízod!

2011. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ!
2011. márc. 23. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót írtam volna, mint az első, így nem esek neki :D. Csak annyit fűzök hozzá, hogy nő vagyok, s ha tehetném, én is megennék napi szinten 3-4 szelet csirkehusit :D, de hát napi 1 szeletre futja, viszont ezt is már hónapok óta eszem, s nem tudom megunni :D.
2011. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét alatt -10 kiló. Reggel 5-6 gyümölcsből liter tejből turmix. Napközben egyetlen zacskó mákos créker/ coopba kapható/, Sok víz. Este 2-3 alma. Hozzá egésznapos laza kertásás. Persze csak akkor marad a minusz, ha utána sem tömök magamba mindent és calóriát égetem.
2011. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A súlyleadás titka mindössze annyi, hogy kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz. Ezt elérheted több sportolással, kalóriaszegény étrenddel, számos módja van, ezt már mindenkinek az egyéni ízlése alapján kell eldöntenie. Viszont a kívánt testtömeg leadása után sem szabad az eredeti értékre visszaállítani a napi kalóriabevitelt, mivel a zsírsejtek a fogyás során csak kisebbek lesznek, s ha elegendő energiát tudnak raktározni ismét, hamar visszanyerik eredeti térfogatukat. A mindennapos testmozgást feltétlenül tudom ajánlani!
2011. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem a közelmúltban sikerült úgy leadnom 6-7 kg-ot, hogy észre sem vettem, hogy fogyok. a módszer nagyon egyszerű:

nem eszel olajban sültet, zsírban sültet, és semmit, ami olajos lében úszik, például pörkölt, paparikás krumpli, stb. helyette maradnak a párolt húsok, grillezett húsok, fött krumpli, fött rizs, levesek, szendvicsek, stb. cukor helyett édesító, cola helyett zéró kola, stb.

amikor eszel soha ne edd tele magad, de viszont 3 óránként egyél egy keveset. plussz minden nap tekerj szobabiciklin 40 percet.

nekem így sikerült. 77 voltam, ráálltam a mérlegre, 69-et mutatott, meg is ijedtem, hogy talán beteg vagyok, erre rájöttem, hogy másképp ettem az utóbbi időben. azóta már visszaszedtem, újra 77 vagyok, én nem akarok fogyni!

ezzel a módszerrel sosem éhezel, észre sem veszed, hogy fogysz.

2011. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 alfonz64 válasza:
71%

Fogyásnál 70% étkezés 30% mozgás. Próbálj olyan elfoglaltságot keresni amit rendszeresen tudsz csinálni. Legcélszerűbb a futás égeti a legtöbb kalóriát és ha intenzíven csinálod nem kell csak napi félórát. Ha inkább ráérős akkor úszás,szauna,gyógyvíz. A lényeg hogy ne und meg vagy szeresd csinálni vigyél bele új dolgokat vagy váltogasd.


Én elhagytam a kenyeret,lisztet,sót,cukrot és helyette saláta és köret.

Multiknál élelmiszereknél van saláta(olvasd el ne cukrozott legyen mint a mekiben) kicsi olaj és megsütögeted így elmegy a víz belőle így sokkal kevesebb és laktatóbb és intenzívebb az ízük.

Köret: grillezet húsok:Megsütöd a húst mint rendesen de előtte 15 perccel rárakod olyan tepsibe amire lehet rácsra tenni lecsöpög róla a zsír,vehetsz konzerveket(olvasd el ne cukrozottat,lisztes stb) babot,borsot,kukoricát, tojás

ihatsz sok tejet mert az leköti a gyomorsavat és nem leszel éhes.

Nekem heti 1KG így lement. De ha visszatérsz a régi kerékvágáshoz ugyanaz lesz. Ja és a sok zöldségtől lesz energiád, pörögni akarsz majd amihez régen nem volt kedved stb ahogy már nem kering a zsír az ereidben, májad veséd tisztitani kezdi a véred, már nem leszel unott sem.

2011. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

www.tények-tévhitek oldalon PALEOLIT DIÉTA - az orvostudomány által bizonyított, orvosi cikkek tömegével igazolt, könyvekben is végigolvashatod.

Nekem nagyon bevált!

Nem nehéz betartani, most még a Paleofutar kaját is szállít, ha nincs kedved vagy időd vagy nem tudsz kotyvasztani.


Orvos vagyok, ajánlom. Csak ne egyél rengeteg húst, mert a purin lerakódik a belekben, az a bélrák melegágya, nem beszélve az antibiotikummal és steroiddal tömött csirkemellről.


Üdv, sok sikert!

2011. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem nagy ördöngösség sem a fogyókúra, sem a hízás:


Amit tudok tanácsolni:


1. Ne nézegesd, méregesd magad napról-napra!!!! :-O Aranyszabály!!! Máról holnapra nem fogsz leadni 5-10kilókat, ha pedig nem látod ezt az "elvárt" fejlődést - feladod az egészet...

Fotózd le, mérd le magad, és 1 hónapig tedd el az egészet tallonba.... majd akkor visszatérsz rá----


2. Gondolom a súlyt sem 1 nap alatt szedted fel - ne akard 1 nap alatt leadni...(szv. ilyet, hogy gyorsan-felejtsd el...!!!- ha csak nem akarsz csüngő bőrt-az sem szép látvány...brrrr.... :-/


3. Ne változtass semmin az étkezéseden, csak az alábbiakban figyelj oda: ha fogyni akarsz, akkor a fehérje beviteled menjen 35% fölé, 50% szénhidrát, a maradék egyéb (zsír, sav stb.)

Ezáltal pont a szénhidrátokat csökkented le (kenyér, tészta, cukor stb.)

És egy kis mozgás mellé - nem, nem kell súlyzózni, vagy milliós gépekre költeni, vagy +30-40km-eket lefutni..., menj el focizni, teniszezni, biciklizni kicsit,. sétálni fél órát, vagy amihez kedved van...


kb. ennyi a "csodarecept" - ha van a közeledben testépítő ismerős, ugyanezeket elmondja neked...- csak figyelmeztesd, hogy ne kezdje el a testépítő dumát negatív kardiókról, Müller-gugolásokról... :-/

Sajnos a legtöbbjük úgy van vele, mint az orvos amikor a betegségedről kérdezed, - nem a lényeget mondja, hanem szakszavakba kezd... :-/

2011. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!