Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az, hogy azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogy azzal okozok a legnagyobb fájdalmat az ex-nek ha boldognak lát mással engem?

Figyelt kérdés
Főleg, hogy Ő választott mást...

2014. febr. 5. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az exeddel foglalkozz, hanem saját magaddal. Foglald el magad és lépj tovább.


Tanulj, dolgozz, sportolj, barátnőzz...annyi lehetőség van.

2014. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem magasan szarjál az exed fejére és keresd meg a boldogságod MAGAD miatt....Az meg ne érdekeljen,hogy ő mit gondol.Úgyse változtat semmin:)

Az meg miért lenne jó neked,ha fájdalmat okoznál neki?Inkább engedd el:)

2014. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha ő lépett le, azt azért tette, mert hidegen hagyod. Innentől kezdve ha megszakadsz, sem okozol neki fájdalmat.
2014. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Normális ex örül annak, ha volt párját boldognak látja. Saját érdeke is ez. Boldognak látszó volt párjából nem nézi ki azt, hogy revánsot akarna. Egy bekattant ex (legyen az férfi vagy nő) - aki volt párjában gyűlölt ellenséget lát - veszélyes lehet.
2014. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha neked örömet okoz, ha másnak fájdalmat okozol, akkor azt szado-mazo-nak hívják és inkább pszichológushoz kellene fordulnod.
2014. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán inkább a te fájdalmad csökkenne ettől.
2014. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Totál hidegen hagyja majd. Főleg h ő választott mást..
2014. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Zakathol ***** válasza:

Ha Ő választott mást, akkor csinálhatsz akármit, mivel nem véletlenül tette. Azért ment máshoz mert veled már nem volt boldog, innentől kezdve neki totál mindegy, mi van veled.


De általánosságba véve, sokszor tényleg szar látni, hogy az exed - pláne rövid idő elteltével - boldog egy másik emberrel. Ez hosszú kapcsolatok után hatványozottan igaz. Ha együtt vagytok 4-5 vagy több évig, akkor utána fél évvel már mással látni nem jó érzés, még akkor sem, ha nem vagy bekattanva, nem tervezel bosszút, hanem csak próbálsz rajta túllenni.

2014. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha lelépett, miért érdekelné őt, hogy te kivel vagy boldog? Ne gyerekeskedj.
2014. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előfordulhat.


Én is voltam olyan helyzetben, hogy tulajdonképp az ex nem akart már tőlem semmit. Mégis. másfél évvel később, tök véletlen találkoztunk az utcán, és halál féltékeny lett mikor megtudta hogy férjhez megyek.(egy hónapa rá volt az esküvőm)


Kicsit beszélgettem vele, és mondta hogy utánam nem volt senkije, és jó hamar túlléptem rajta, mert hogy fél év múlva már mással jártam...(a férjemmel).


Hozzáteszem, csak 1 hónapos kapcsolat volt. És ő volt szemét velem a végén...és ő volt az aki nem akart tőlem a végén semmit. És mégis féltékeny lett. Látszott rajta...

2014. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!